تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به نظر می‌رسد کمپانی‌های تولیدکننده ابزارهای اندرویدی به خاطر سیاست‌هایی با حاشیه سود پایین با مشکل مواجه شده‌اند و سهم آنها از کل سود حاصل از فروش تلفن‌های هوشمند به شدت رو به کاهش است.

بدستگاه‌های اندرویدی در پاییز ۲۰۱۴ بیشترین ضرر مالی را متحمل شدند. بنا به ادعای شرکت تحلیل بازار چتان شرما، فروش ابزارهای اندرویدی ۵۰ درصد کمتر از پیش‌بینی‌ها بوده است. این در حالی است که سامسونگ در سالی که گذشت ۱۰۰ میلیارد دلار در حوزه تلفن‌های هوشمند سود کرد و کمپانی چینی شیائومی به لیست ۵ تولیدکننده برتر تلفن هوشمند اضافه شد.

سال گذشته، اپل ۵۶ درصد از سود حاصل از فروش تلفن‌های هوشمند را در اختیار داشته و پس از آن سامسونگ با ۵۳ درصد در جایگاه دوم قرار گرفته است. حتما تعجب می‌کنید که چرا جمع سهم همین دو تولید کننده بیتشر از ۱۰۰ درصد شد! دلیل این موضوع، زیان مالی سایر تولیدکننده‌های تلفن هوشمند است.
پیش‌بینی‌ها در سال ۲۰۱۵ حکایت از این دارند که اپل سهم خود را به ۶۰ درصد خواهد رساند و سامسونگ به شکل قابل توجهی با کاهش سود مواجه خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین