تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت به زودی یک بروزرسانی را برای اکس باکس منتشر خواهد کرد که در آن مشخصا شاهد یک آپدیت اساسی برای «داشبورد» کنسول یاد شده خواهیم بود.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید
از سوی دیگر ویندوز ۱۰ نیز در ماه آینده از راه رسیده و می توان انتظار داشت آپدیت مورد بحث برای اکس باکس، وظیفه ای اصلی برای یکپارچه سازی قابلیت های ویندوز جدید با کنسول را بر عهده داشته باشد؛ یکی از ویژگی های اصلی اضافه شده به آن نیز دستیار دیجیتالی مایکروسافت به نام کورتانا خواهد بود.
اگرچه مایکروسافت حتی به «Kinect» در مراسم E3 اشاره ای هم نکرد، اما اکنون خبر می رسد که داشتن این وسیله ی جانبی برای اکس باکس وان، از ضروریات بکارگیری دستیار دیجیتالی این شرکت به نام کورتاناست.
اخیرا در یکی از ویدیوهای تبلیغاتی، اهالی ردموند اذعان داشته اند که کینکت، اصلی ترین وسیله برای شناخت و درک صدای شما و انتقال آن به کورتاناست. هرچند شرکت یاد شده هنوز خبر نداده که در صورت استفاده از هدست، آیا کاربران خواهند توانست از دستیار دیجیتالی بهره گیرند یا خیر.
در هر صورت، اکنون اینچنین به نظر می رسد که برای استفاده از کورتانا در اکس باکس وان، صرفا به یک کینکت نیاز دارید.
از طرف دیگر نیز خبر می رسد که در آپدیت جدید، برخی بهینه سازی ها برای فضای داشبورد انجام شده اند که از میان آنها می توان به سرعت بیشتر و همچنین کارایی بالاتر اپلیکیشن های از پیش نصب شده اشاره داشت. لازم به ذکر است که در بروز رسانی جدید برای اکس باکس وان، یک منوی کشویی به منوهای این کنسول اضافه گشته که از طریق آن و در میان بازی ها، می توانید به لیست دوستان، پیام ها، نوتیفیکیشن ها و البته منوی کورتانا دسترسی داشته باشید، آن هم بدون ترک کردن بازی.
ظاهر داشبورد جدید اکس باکس شبیه به ویندوز ۱۰ بوده و علت این مسئله نیز آنکه در واقع مایکروسافت می خواهد ویندوز ۱۰ را به کنسول مورد بحث بیاورد. ذکر این نکته نیز به نظر ضروری می رسد که همچنان به شکل دقیق، تاریخ عرضه بروز رسانی ویندوز ۱۰ برای اکس باکس مشخص نگشته اما در حال حاضر می دانیم که این آپدیت در فصل پاییز ارائه می شود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین