تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما برای شما نیز پیش آمده تا برای دیدن یک مسابقه‌ی فوتبال، فیلم‌سینمایی یا برنامه‌ی تلویزیونی در آخر شب برنامه‌ریزی کرده و در موعد مقرر به دلیل خستگی مفرط در مقابل تلویزیون به خواب بروید. دست‌بند KipstR با اطلاع از زمان به خواب رفتن شما، دستوری را به دستگاه DVR برای ضبط برنامه‌ی تلویزیونی صادر می‌کند.

دست‌بند KipstR که با استفاده از پرینت سه‌بعدی تولید شده، توسط دو نوجوان بریتانیایی طراحی شده که به واسطه‌ی این دست‌بند دو نوجوان مخترع جایزه‌ی کمیسیون ویرجین مدیا را نیز دریافت کرده‌اند. این دو نوجوان از یک سنسور پالس‌اکسی‌متر یا سنسور سنجش اکسیژن خون استفاده کرده‌اند. دستگاه سنجش اکسیژن خون از روشی غیرتهاجمی برای سنجش میزان اکسیژن در سرخرگ استفاده می‌کند و بر این اساس تصمیم می‌گیرد که آیا کاربر به خواب رفته یا نه. شاید بهترین مثال برای پالس‌اکسی‌متر، ابزاری شبیه به گیره باشد که در بیمارستان روی انگشت بیماران قرار می‌دهند. این ابزار برای سنجش هوشیاری بیماران مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دست‌بند را می‌توان با سرویس TiVO ویرجین مدیا مورد استفاده قرار داد. انتظار می‌رود شماری از مشتریان ویرجین مدیا بتوانند از این ابزار به عنوان پروژه‌ای آزمایشی استفاده کنند.

استفاده از این قابلیت در ساعت‌های‌هوشمند مطرح بازار می‌تواند بسیار کاربردی باشد. امروزه بسیاری از کمپانی‌های نامدار عرصه‌ی فناوری همچون اپل، سامسونگ، سونی و ال‌جی محصولاتی را در قالب دست‌بندهای سلامتی و ساعت‌های‌هوشمند روانه‌ی بازار کرده‌اند. این کمپانی‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از این قابلیت کاربردی، ارتباط بیشتری بین محصولات خود از قبیل پخش‌کننده‌ها، تلویزیون‌های هوشمند و گجت‌های پوشیدنی ایجاد کنند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین