تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

خودرویی که تویوتا برای کودکان ساخته است

تصویری که در بالا مشاهده می‌نمایید، Camatte Hajime نام دارد و خودروی کوچکی است که توسط تویوتا ساخته شده. این ماشین برای کودکان در نظر گرفته شده و اساسا کار هم می‌کند و آنچه به عنوان خودروی کودک انتظار دارید، برآورده می‌سازد. در نمایشگاه اسباب بازی‌های توکیو، کمپانی تویوتا از این خودرو رونمایی کرد.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید

Hajime ششمین وسیله نقلیه خط تولید Camatte تویوتاست. این سری فقط به ساخت وسایل مخصوص کودکان می‌پردازد. ماشین‌های کوچک الکتریکی سه سرنشینی دارای بدنه‌ای هستند که می‌توان بخش‌های مختلفش را از هم جدا نمود.

Hajimi در ژاپن به معنای شروع است و در نمایشگاه یاد شده نشان داده شد که کودکان چگونه می‌توانند این خودرو را بر اساس سلیقه خود شخصی سازی کنند.

متاسفانه Camatte فقط یک طرح مفهومی است و هنوز به طور واقعی بر روی جاده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. اما به‌نطر می‌رسد که تویوتا می‌خواهد ویژگی‌های زیادی را بر روی نمونه‌ای واقعی آماده سازد.

خودرویی که تویوتا برای کودکان ساخته است


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین