تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

هرچند که به نظر می رسید پس از فروش به مایکروسافت، تجارت موبایل نوکیا مرگی همیشگی را تجربه کرده باشد، اما اکنون خبر می رسد که این شرکت قصد دارد تا در سال ۲۰۱۶، بار دیگر محصولاتی را با نام خود در بازار عرضه نماید.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید
بر اساس مصاحبه ای که راجیو سوری، مدیرعامل نوکیا به تازگی انجام داده، مشخص شده است که این شرکت فنلاندی در حال جستجو برای پیدا کردن یک شرکت سخت افزاری قدرتمند است تا بتواند وظیفه تولید محصولات را به آن واگذار کند. در واقع نوکیا قصد دارد تا طراحی موبایل ها را خودش انجام دهد و سپس استفاده از نام نوکیا و تولید را به شرکتی دیگر واگذار نماید.
مدیرعامل نوکیا در قسمتی از مصاحبه خود چنین گفته است: «مایکروسافت به تولید موبایل ها می پردازد، اما ما قصد داریم تا آن ها را طراحی کنیم و سپس حق استفاده از نام نوکیا را در اختیار شرکتی دیگر قرار دهیم.»
رمزی هایداموس، مدیر Nokia Technololgies، چندی پیش در رابطه با بازگشت نوکیا به دنیای موبایل گفت که نکته اصلی پیدا کردن شریکی مناسب است. به اعتقاد رمزی نوکیا باید به دنبال سازنده ای باشد که بتواند محصولاتی با استاندارد نوکیا را به بازار ارائه نماید؛ محصولاتی که باید نماینده ای شایسته برای وجهه جدیدی باشند که نوکیا می خواهد از خود در بازار به جای بگذارد.
شاید این استراتژی برای سایر افراد چندان قابل درک نباشد، اما نوکیا به خوبی راهی که پیش روی دارد را می شناسد و مدتی می شود که در آن قدم گذاشته است. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش این استراتژی به صورت آزمایشی با تبلت N1 شروع به کار کرد. N1 تبلتی طراحی شده توسط نوکیا بود که توسط شرکتی دیگر در چین به مرحله تولید رسید و فروش آن نیز در همان کشور انجام شد.
اما از آنجایی که دنیا موبایل ها بسیار حساس تر از تبلت ها است، نوکیا قصد دارد برای انجام پروژه مورد نظر خود، وقت کافی را برای پیدا کردن شرکای تجاری مناسب اختصاص دهد. به گفته رمزی، نوکیا حاضر است تا زمان پیدا شدن شرکت مناسب، برنامه های خود برای بازگشت به دنیای موبایل را عقب بیندازد.
بر اساس قراردادی که نوکیا با مایکروسافت امضا کرده، این شرکت تا سال آینده حق واگذاری برند خود به شرکتی دیگر را ندارد و نمی تواند در دنیای موبایل حاضر باشد. البته به نظر می رسد که در این قرارداد به تبلت ها اشاره نشده و N1 نیز بر اساس همین موضوع به بازار ارائه گشته است.
Nokia Technologies کوچکترین بخشی است که پس از فروش تجارت موبایل به مایکروسافت، در داخل نوکیا باقی مانده است. این واحد وظیفه دارد تا حق استفاده از نام نوکیا را به شرکت های تولید کننده لوازم مصرفی، واگذار نماید. مدیریت حق استفاده از پتنت ها و همچنین ایجاد خانواده جدیدی از محصولات از جمله دیگر وظایفی است که به این واحد واگذار شده. Nokia Technologies هم اکنون بر روی پروژه هایی از قبیل سیستم های پردازش تصویر و واقعیت مجازی نیز فعالیت می کند.
بزرگترین تجارت نوکیا هم اکنون مربوط به تجهیزات شبکه می شود. واحد Nokia Networks قصد دارد تا یکی از رقیبان خود به نام Alcatel-Lucent را خریداری نماید تا بدین شکل بتواند رقابت بهتری را با شرکت های اریکسون و هوآوی داشته باشد.
و در نهایت بخش سوم نیز، واحد مربوط به نقشه Here است. بر اساس اخباری که به گوش می رسد به نظر می رسد که نوکیا قصد دارد این واحد را نیز به فروش برساند. اوبر، خودرو سازان آلمانی و چند شرکت دیگر از جمله مجموعه هایی هستند که خواهان تصاحب Here Maps هستند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین