تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اگر استعدادی در دنیای هک و مسائل امنیتی و سایبری داشته باشید، می‌توانید به عنوان کسی که باگ‌های نرم‌افزاری و مشکلات امنیتی شرکت‌های بزرگ را پیدا می‌کند، پول خوبی بدست آورید. از این‌رو می‌توانید در برنامه‌ی پاداش جدید گوگل برای کشف آسیب پذیری‌های پلتفرم اندروید شرکت کنید.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید

اگر تا به حال اطلاع نداشتید، گوگل برای محققان امنیتی و برنامه نویسانی که آسیب پذیری و باگ‌های نرم افزارهای مختلف گوگل را پیدا کنند، پاداش می‌دهد. این روال با هک کردن و نفوذ به سیستم‌ها و نرم افزارهایی که گوگل اعلام می‌کند شروع شده و با کشف باگ و آسیب پذیری‌های آن‌ها به پایان می‌رسد. هدف گوگل از این کار، بهبود سیستم‌های خود و افزایش امنیت آن‌ها است. این کمپانی سال گذشته ۱.۵ میلیون دلار برای افرادی که باگ‌های گوگل کروم و دیگر محصولات گوگل را کشف کرده‌اند، اهدا کرد. حال گوگل از برنامه‌ی پاداش جدید خود برای پیدا کردن باگ‌های اندروید رونمایی کرده است.
اگر شما نیز جزو محققان امنیتی هستید که می‌توانید آسیب پذیری‌های اندروید را پیدا کرده، برطرف کرده و از بروز مجدد آن جلوگیری کنید، بنابراین مجاز به شرکت در برنامه‌ی جدید گوگل خواهید بود. پس از آنکه آسیب پذیری را در این پلتفرم کشف کردید، پاداش خوبی را در ازای زحمات خود دریافت خواهید کرد. اولین مرحله از این برنامه گوشی‌ها و تبلت‌های نکسوس بخصوص نکسوس ۹ و نکسوس ۶ این کمپانی است. اگر قادر به برطرف کردن باگ امنیتی باشید پاداشی را از سوی گوگل دریافت می‌کنید.
علاوه بر این اگر شما جزو محققان امنیتی باشید که در ازای باگ‌های امنیتی می‌توانید تست‌های مختلف انجام داده و بسته‌ی رفع آن را ارائه کنید، پاداش بیشتری دریافت خواهید کرد. اما بیشترین پاداش به محقق امنیتی تعلق می‌گیرد که تست‌هایی را بر روی قابلیت‌های امنیتی از جمله سندباکس، ASLR  و NX انجام دهد. پیدا کردن باگ‌های بزرگ در این قابلیت‌ها و برطرف کردن آسیب پذیری‌های آن‌ها، کمک بسیاری به برقراری امنیت کاربران خواهد کرد.
گوگل علاوه بر این برنامه، برنامه‌ی پاداش پچ را هم دارد؛ در این برنامه نیز توسعه دهندگان علاوه بر اندروید می‌توانند در کشف کردن آسیب پذیری‌های دیگر پلتفرم‌های متن باز نیز شرکت کنند. در این برنامه‌ی پاداش نیز در ازای کشف هر آسیب پذیری پاداشی را از سوی گوگل دریافت خواهید کرد. گوگل با این برنامه‌ها قصد دارد تا اکوسیستم‌ خود را بیش از هر زمان ایمن‌تر کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین