تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مقامات مجری قانون در کانادا به یک پرونده برخورد کردند که در آن یک نوجوان برای یافتن تلفن گم شده‌اش به قتل رسیده است. مقامات پلیس اتفاق را برای CBS این‌گونه تعریف کرده‌اند که نوجوان 18 ساله مذکور با نام جرمی کوک تلفنش را در یک تاکسی جا می‌گذارد.
او که از یکی از برنامه‌های ردیاب اسمارتفون استفاده می‌کرد، به همراه یکی از خویشاوندانش به محل مربوطه رفته که با سه مرد در یک ماشین مواجه می‌شود.
مبادله انجام شده و خودرو شروع به حرکت می‌کند، ولی کوک را با زور به سمت در راننده می‌کشند و با شلیک چندین گلوله به قتل می‌رسانند.
در حال حاضر خودرو و تلفن دست پلیس بوده و ماموران مشغول حل این پرونده هستند. این اتفاق موجب شده است مرکز اجرای قانون از مردم بخواهد که برای ردیابی تلفن همراهشان آن‌هم به تنهایی بیشتر فکر کنند.
سانجی خانا تحلیل‌گر موبایل در IDC کانادا، باور دارد که وابستگی بیش از حد ما به اطلاعات درون اسمارتفون‌های‌مان باعث می‌شود که این‌گونه برای یافتنشان بی گدار به آب بزنیم.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین