تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اینتل به صورت رسمی اعلام کرده که کمپانی Recon Instruments، فعال در زمینه ی تولید گجت های پوشیدنی دارای نمایشگرهای ویژه را خریداری نموده است. محصولات این شرکت کماکان در فروشگاه ها عرضه خواهند شد اما کارمندانش به یک گروه تکنولوژیک ویژه و جدید در اینتل می پیوندند که قرار است توسعه ی صفحه نمایش هایی با امکان سوار شدن بر روی سر و قرار گرفتن در مقابل صورت انسان را بر عهده داشته باشد.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید
اینگونه صفحه نمایش ها به یقین در گجت هایی همانند گوگل گلس کاربرد خواهند داشت و البته فعلا بازار کوچکی را به خود تخصیص داده اند، هر چند که بر حسب سرمایه گذاری کمپانی ساکن سانتا کلارا می توان گفت آینده ی روشنی برای بازار مذکور پیش بینی می شود.
اینتل سال گذشته نشان داد به شدت تمایل دارد در بازار گجت های پوشیدنی حضوری موثر داشته و جایگاهی مهم به دست آورد، شرکت مورد بحث در همین راستا از دستبند هوشمندی تحت عنوان MICA پرده برداشت و یا حتی ماژولی بسیار کوچک و به اندازه ی یک دکمه ی کت را معرفی نمود.
Recon عمدتا به خاطر نمایشگرهایی که به شکل خاص برای عینک های مناسب ورزش های زمستانی طراحی کرده شناخته می شود، اما آنها بهار گذشته عینک جدیدی را مختص دوندگان و دوچرخه سواران با نام Jet معرفی نمودند که مورد توجه گستره ی وسیعی از رسانه ها و کاربران قرار گرفت.
محصولات این شرکت ابداً ارزان نیستند ولی عملکردی فوق العاده مطلوب و بی نقص دارند و با توجه به اتفاقات اخیر اکنون می توان آنها را بهترین گجت های پوشیدنی اینتل خطاب کرد. البته نباید از خاطر برد موارد توسعه یافته ی پیشین کمپانی یاد شده طبق گفته های جاش والدن، معاون ارشد واحد جدیدی که Recon در آن ادغام شده، کماکان با همان برند سابق به دست فروشگاه ها خواهند رسید.
بد نیست بدانید شرکتی که اینتل به تازگی خریداری کرده در سال ۲۰۰۸ تنها یک پروژه ی دانشجویی در دانشگاه بریتیش کلمبیا محسوب می شده که رفته رفته توانسته توجه ها را معطوف خود نموده و پیشرفت های قابل توجهی به دست آورد.
کل اعضای Recon که کمتر از ۷۵ نفر هستند به زودی به اینتل و گروهی که پیش تر اشاره شد خواهند پیوست و باید منتظر ماند و دید حاصل این خرید جدید برای کمپانی ساکن سانتا کلارا چه خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین