تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

گزارشات جدید حکایت از وجود یک باگ امنیتی در نرم افزار کی‌بورد پیش فرض اسمارت فون‌های سری گلکسی سامسونگ دارند. از طریق این مشکل، هکرها می‌توانند به دستگاه نفوذ کنند و از طریق آن فعالیت‌های کاربر را زیر نظر بگیرند و یا به نصب اپلیکیشن مخرب و سرقت اطلاعات بپردازند. بر اساس آخرین گزارشات، حدود 600 میلیون اسمارت فون گلکسی وجود دارد که از کی‌بورد SwiftKey استفاده می‌کنند و در واقع با این وجود دستگاهشان آسیب پذیر است.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید

Ryan Welton یک متخصص امنیت موبایل در NowSecure است که این باگ امنیتی را کشف کرده است. بر اساس گزارش وی، زمانی که اسمارت فون یک بسته زبان کی‌بورد را دانلود می‌کند، می‌توان کد‌های مخرب را درون بسته قرار داد و سپس وارد اسمارت فون شد. به محض اینکه کد‌ها وارد دستگاه شوند، هکر به سادگی می‌تواند به کنترل اسمارت فون بپردازد و میزان مصرف دیتا، پیام‌های ارسال شده و سایر بخش‌های گوشی را در کنترل بگیرد.

سامسونگ در نوامبر سال 2014 به وجود چنین مشکلی از طریق NowSecure پی برد و NowSecure نیز یک پچ را در اختیار اپراتور‌های مختلف قرار داد اما همچنان در حال حاضر میلیون‌ها دستگاه دارای این باگ هستند.

فعلا هیچ آپدیتی در خصوص رفع این مشکل منتشر نشده است و حتی نسخه‌های موجود از کی‌بورد SwiftKey بر روی فروشگاه نرم افزاری سامسونگ و گوگل پلی نیز دارای این مشکل هستند. پس بهتر است تا زمان رفع این آسیب پذیری به سراغ اپلیکیشن‌هایی مثل کی‌بورد گوگل و یا هر کی‌بورد سوم شخص دیگری بروید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین