تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که اتومبیل خود را در جایی پارک کرده و بعد از مدتی که به سراغش آمده اید با تعداد زیادی ماشین روبرو شده اید که با فاصله اندک از آن پارک شده اند و امکان سوار شدن به داخل اتومبیل تان را نداشته اید.در ادامه با سفارش دات نت همراه باشید
این مشکلی است که اپلیکیشن کنترل از راه دور خودرو های تولیدی کمپانی لندرور جگوار وعده حل کردنش را داده و به دارندگان این ماشین ها امکان می دهد اتومبیل خود را با استفاده از موبایلشان از فضاهای محدود و کوچک خارج نمایند.
این اپلیکیشن از همان حسگرهایی بهره می گیرد که اتومبیل های این شرکت انگلیسی برای پارک خودکار خود مورد استفاده قرار می دهند منتها به لطف آن، دیگر نیازی نیست که راننده در داخل ماشین حضور داشته باشد و می تواند در حالی که خارج از ماشین ایستاده، فرمان، گاز، ترمزها و حتی فرایند عوض شدن دنده ها را کنترل نماید.
به این ترتیب راننده نیز می تواند حرکت ماشین را در زمان خارج شدن یا ورود به فضاهای محدود زیر نظر بگیرد تا مبادا با اتومبیل های کناری اش برخورد کند.

البته باید در نظر داشته باشید که قابلیت های این اپلیکیشن دارای محدودیت هایی است و نباید تصور کنید که به لطف آن خودروی شما تبدیل به یک ماشین اسباب بازی کنترلی غول پیکر می شود.
با وجود آنکه می توانید خودروی خود را از طریق این اپلیکیشن کنترل نمایید بیشینه سرعت آن از چهار مایل بر ساعت فراتر نمی رود و اگر راننده هم بیشتر از ۱۰ متر از ماشین فاصله بگیرد به صورت خودکار از کار می افتد.
نکته دیگر اینکه همه حسگرهای به کار رفته در ماشین هایی که قابلیت پارک خودکار دارند چنانچه بیش از اندازه به موانع نزدیک شوند از کار می افتند.
در مورد زمان دسترسی این اپلیکیشن هم باید بگوییم که اپ مذکور متاسفانه فعلا در حد یک نمونه اولیه است اما انتظار می رود که با انجام تست های ایمنی مختلف به زودی امکان استفاده از آن برای خودروهای مختلف فراهم گردد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین