تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

به کمک اپلیکیشن زودفود رستوران‌های نزدیک خود را جست‌و‌جو کنید!

رستوران رفتن یکی از علائق ایرانی‌ها است و تاکنون اپلیکیشن‌های متعددی برای پیدا کردن رستوران خوب و با صرفه تولید شده‌اند، اکنون با اپلیکیشن جدیدی بدون حضور فیزیکی، علاوه بر دیدن منو، سفارش اینترنتی غذا نیز امکان‌پذیر شده است.
رستوران رفتن یکی از علائق ایرانی‌ها است و این علاقه باعث شده اپلیکیشن‌های متعددی با موضوع پیدا‌کردن رستوران خوب و با قیمت مناسب عرضه شوند که اتفاقا مورد استقبال کاربران قرار گرفته‌اند.
کاربران با این برنامه‌ها از خانه، منوی رستوران‌‌ها می‌بینند، از قیمت غذاها مطلع می‌شوند و از نظر مشتری‌های قبلی را نیز درباره رستوران مطلع می‌شوند.
اپلیکیشن زودفود، یک‌نوآوری در بازار پررونق غذا و رستوران‌ ابداع کرده که با این برنامه‌ کاربردی کاربر می‌تواند رستوران‌های نزدیک را جست‌وجو کند و علاوه بر این، به صورت آنلاین سفارش غذا بدهد. مشتری می‌تواند هزینه غذا را نیز به صورت نقدی یا آنلاین پرداخت کند.
گسترش دامنه فعالیت این اپلیکیشن منوط به افزایش تعداد رستوران‌هایی است که با آن همکاری می‌کنند و فعلا ۹۰۰ رستوران در تهران و شهرستان‌ها به این اپلیکیشن متصل هستند.
این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل اندروید و IOS عرضه شده است.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین