تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آیا تصور می کنید که ضخامت و وزن فعلی تلفن های هوشمند در حد مطلوب است؟ باید به اطلاع تان برسانیم که اگر شارپ بتواند در ساخت نوع جدیدی از نمایشگرها که به تازگی کار تولیدشان را آغاز کرده موفق ظاهر شود، این دستگاه ها ممکن است از آنچه امروز می بینید هم باریک تر شوند.
این شرکت ژاپنی سازنده قطعات تولید انبوه «نمایشگرهای لمسی مبتنی بر فناوری in-cell» را آغاز کرده که گفته می شود در آنها LCD و حسگرهای تاچ (که معمولا در دستگاه های موبایل جدای از یکدیگر قرار داده می شوند) با یکدیگر تلفیق شده اند.
آنطور که کمپانی مورد بحث توضیح داده، با این اقدام فضای کمتری اشغال خواهد شد و تولید کنندگان تلفن های هوشمند نیز فرصت لازم برای ارائه خلاقیت و نوآوری را پیدا می کنند.
در نمایشگرهای تاچ in-Cell قابلیت حسگرهای لمسی در داخل LCD گنجانده می شود و به همین دلیل امکان ساخت نمایشگرهای باریک تر و سبک تر فراهم می گردد. این کار همچنین آزادی عمل بیشتری به تولید کنندگان در بخش طراحی می دهد. این نمایشگرها در اصل در دستگاه های موبایل مورد استفاده قرار می گیرند اما شارپ در نظر دارد تا از آنها در انواع تبلت و PC هم بهره بگیرد.
این شرکت ژاپنی کار تولید نمایشگر برای آیفون ۶ و آیفون ۶ پلاس اپل را بر عهده داشته و در کنار آن قطعاتی را برای طیف گسترده تری از شرکت های فعال در حوزه تکنولوژی تولید می کند و از همین روی، بخش اعظمی از نوآوری های ارائه شده در حوزه پنل نمایشگر به این کمپانی نسبت داده می شود.
نمایشگرهای کم مصرف IZGO که تاثیر بسزایی در کاهش مصرف باتری دستگاه ها دارند و همچنین صفحه نمایش های فرم-آزاد که سال گذشته رونمایی شدند و می توانند شکل نهایی دستگاه های الکترونیکی را تغییر دهند، همه و همه از مواردی هستند که در کارنامه فعالیت های شارپ قرار دارند.
شاید فناوری تاچ in-Cell تکنولوژی چندان جذابی به نظر نیاید اما با کاهش فضای مورد استفاده شرکت های تولید کننده برای تعبیه نمودن قطعات داخلی می تواند جا را برای قرار دادن باتری های پر دوام تر و حتی کم شدن ضخامت کلی دستگاه ها نسبت به اندازه قعلی شان باز نماید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین