تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با خرید هر دستگاه گوشی هوشمند،کاربران یک شارژر جدید نیز دریافت می‌کنند که این موضوع به اعتقاد مدیرعامل شیائومی نقش پررنگی در آسیب رساندن به طبیعت و محیط پیرامون انسان‌ها دارد. از این‌رو کمپانی شیائومی در گوشی‌های هوشمند جدید، هیچ شارژری در بسته بندی گوشی قرار نخواهد داد.

لی جون، مدیرعامل کمپانی شیائومی، موضوعی را با طرفدارانش در شبکه‌ی اجتماعی ویبو مطرح کرده است. به اعتقاد وی، ازدیاد شارژر گوشی‌های هوشمند این روزها مشکلاتی را برای محیط زیست ایجاد کرده است که این موضوع نیز به دلیل ارائه‌ی یک شارژر جدید در زمان خرید هر دستگاه گوشی در بازار است.

مدیرعامل شیائومی اعلام کرده که از این پس گوشی‌های هوشمند این کمپانی بدون شارژر روانه‌ی بازار خواهد شد. کاربران در صورت دلخواه می‌توانند شارژر مورد نیاز خود را تهیه کنند یا شارژرهای قدیمی را مورد استفاده قرار دهند. این کمپانی Mi Charger را با قیمت 1.7 دلار در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حال در این بین سوالاتی مطرح می‌شود که از جمله‌ی آن می‌توان به فناوری‌های جدید شارژ از جمله‌ی QuickCharge 2.0 در برخی از تراشه‌های کوالکام اشاره کرد. استفاده از این فناوری مستلزم در اختیار داشتن شارژرهای مخصوص است.

برخی از تولیدکنندگان نظیر موتورولا، شارژر جدیدی را به همراه گوشی‌هوشمندشان روانه‌ی بازار می‌کنند که از جمله‌ی آن می‌توان به Turbo Charger ارائه شده همراه گوشی Droid Turbo اشاره کرد. بسیاری از کاربران در پاسخ به مدیرعامل شیائومی، این سیاست را برای کاهش هزینه‌های تولید عنوان کرده‌اند که لی جون آن را در پشت پرده‌ی آسیب زدن به طبیعت مطرح کرده است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین