تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

راه‌های زیادی وجود دارند که می‌توان از طریق آن‌ها اقدام به باز نمودن قفل گوشی کرد. شما می‌توانید از یک کد عددی استفاده کنید، از سنسور اثر انگشت بهره بگیرید، با قرنیه چشم این‌کار را انجام دهید، الگویی خاص را بکشید، بر اساس اسکن چهره قفل را باز کنید یا از رمزهای عبور استفاده نمایید. با این‌حال آمازون قصد دارد تا روشی جدید به این مجموعه روش‌ها اضافه کند و آن باز کردن قفل گوشی هوشمند از طریق شکل گوش افراد است.
آمازون می‌خواهد قفل موبایل شما را با توجه به شکل گوش‌تان باز کند!
بر اساس پتنت ثبت شده، ظاهرا به‌نظر می‌رسد که شکل گوش هر فرد، همانند اثر انگشت منحصر بفرد است. این بدان معناست که با توجه به نوع خطوط و حالات گوش‌های افراد احتمال اینکه شکل گوش شما با فرد دیگری یکسان باشد بسیار بسیار کم است. بنابراین این روش نیز می‌تواند یک قابلیت جالب و امکان‌پذیر برای باز کردن قفل گوشی هوشمند شما باشد.
همچنین این روش می‌تواند نسبت به محافظت از تلفن هوشمندتان عملکرد بهتری داشته باشد. در حال حاضر صرف نظر از اینکه از چه نوع قفلی بهره می‌برید، اما در هنگامی که گوشی شما زنگ می‌خورد هرکسی می‌تواند به آن پاسخ دهد. اما در روشی که آمازون تدارک دیده، تا زمانی که گوشی را بر روی گوش خود نگذارید، قفل آن باز نخواهد شد. همین عامل باعث می‌شود اگر فرد دیگری قصد جواب دادن داشته باشد به دلیل اینکه گوش وی با گوش شما از نظر شکلی فرق دارد، قادر به انجام این‌کار نشود.
البته اینکه برای باز کردن قفل گوشی برای کار کردن با آن، بخواهیم گوشی را به حالت صحبت کردن در کنار گوش خود بگیریم چندان خوب به‌نظر نمی‌آید و احتمالا این قفل جدید فقط به پاسخ دادن تماس‌ها محدود خواهد بود. با تمامی این تفاسیر اما، این موضوع فعلا در حد یک پتنت است ولی احتمال اینکه آمازون به سراغ ساخت نمونه‌های واقعی آن برود، وجود دارد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین