تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 چنین تصور می شود که کمپانی Ultimate Ears، بهترین اسپیکرهای بلوتوث را می سازد. امروز این شرکت از اسپیکرهای جدیدی به نام UE Roll پرده برداشته که قابلیت جالبی به آن افزوده گشته؛ اسپیکرهای یاد شده در برابر آب مقاوم هستند و با قیمت ۹۹.۹۹ دلار به فروش می رسند.
UE Roll توانسته برای این اسپیکر، گواهی IPX7 را دریافت کند، به این معنی که شما می توانید آن را با خود به حمام برده، درون وان قرار داده و یا زیر باران یا کنار استخر به راحتی از آن استفاده نمایید. 
اسپیکر یاد شده از دو پورت بهره می برد که شامل یک پورت USB و همچنین یک ورودی aux می شوند. از سوی دیگر سازنده ی محصول مورد بحث ادعا دارد که این اسپیکر در برابر ضربات نیز مقاوم است. طراحی محصولات شرکت Ultimate Ears به طور کلی به گونه ای هستند که شما قادر هستید آنها را در کیف خود گذاشته و با خیال راحت جا به جا کنید.

 اسپیکر مورد بحث صرفا ۳۴۰ گرم وزن داشته و در نگاه اول به شکل یک ظرف غذا شباهت بسیاری دارد. لازم به ذکر است که کمپانی سازنده محصولاتی کوچک تر را نیز تولید نموده اما این اسپیکر اولین محصول آنها با گواهی IPX7 به شمار می رود.

 گواهی یاد شده به معنای آن است که با خیال راحت می توانید برای ۳۰ دقیقه آن را در عمق یک متری آب قرار دهید و آسیبی نیز به عملکرد آن وارد نخواهد شد.
باتری اسپیکر مذکور نیز تا ۹ ساعت می تواند برای شما به پخش موسیقی بپردازد و در صورتی که از یک ارتباط بی سیم بهره بگیرید، از پخش کننده ی اصلی تا ۲۰ متر می تواند دور شود.

 همچنین ذکر این نکته لازم به نظر می رسد که صدای پخش شده از اسپیکر بسیار شفاف و عالی بوده و به نظر می رسد که بهترین انتخاب برای خرید تا سقف ۱۰۰ دلار است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین