تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بایدو و BMW برای ساخت یک خودروی بدون سرنشین با گوگل رقابت می‌کنند .

 در هر حوزه از فن‌آوری، زمانی که محصول جدیدی ساخته می‌شود و فکر می‌کنیم که دیگر روی دست آن نخواهد آمد، سازندگان دیگر وارد عمل می‌شوند و محصولی را می‌سازند که محصول اول را کاملا تحت پوشش قرار می‌دهد.
این بار و در زمینه خودروهای بدون سرنشین، شرکت چینی بایدو وارد عمل شده و خودرویی را که مزیت‌های بیشتری نسبت به خودروی گوگل دارد، ساخته است.
البته این خودرو با همکاری شرکت بی‌ام‌دبلیو طراحی شده و فعلا در حد یک پروتوتایپ مانده است، اما همین پروتوتایپ به گفته بایدو قابلیت این را دارد که با کمک انسان هم هدایت شود و بر خلاف خودروی گوگل محدودیت بدون سرنشین بودن را حذف کرده است.
بایدو اعلام کرده است که در راستای ارایه محصولی بهتر از گوگل و رقابت با این شرکت، مبلغ 10 میلیون دلار را برای ایجاد سیستم راهبری بهتر هزینه کرده است. این شرکت از کمپانی فینیش خواسته که این کار را برایش انجام دهد.
البته در این پروژه نباید حضور بی‌ام‌دبلیو را نادیده گرفت. این شرکت برای این پروتو تایپ از تمام فن‌آوری‌هایی که امکان استفاده از آن‌ها در یک خودروی بدون سرنشین وجود داشته، استفاده کرده است، فن‌آوری‌هایی که در خودروی‌های جدید کمپانی مورد استفاده قرار گرفته‌اند.
این‌طور که مشخص است باید منتظر حضور کمپانی‌های بیشتری در این حوزه بوده و به‌زودی با وجود این فن‌آوری در خیابان شاهد تغییر چشمگیر در حمل و نقل عمومی باشیم.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین