تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سامسونگ در اولین همایش راهکارهای تجاری خود به معرفی راه‌حل‌های نوین در حوزه‌های مختلف و صنایع گوناگون پرداخت و علاوه بر این‌ها، فناوری‌های نوین مرتبط با حوزه‌ی آموزش را معرفی کرد. سامسونگ در راه‌حل‌های خود برای مدارس بر روی آموزش مشارکتی و تعاملی و تجربه‌ی متفاوت تمرکز دارد. سامسونگ در این باره گفت:

امروز دانش‌آموزان با دستگاه‌های الکترونیکی بزرگ می‌شوند و اگر این ابزارها به کلاس‌های درس و ساختار آموزشی نیز راه یابند، تاثیر مستقیمی روی روند یادگیری می‌گذارند. فناوری‌های نوین با پیشبرد روش‌های یادگیری الکترونیکی مانند یادگیری معکوس، آموزش دانش‌آموز محور را ممکن می‌سازند که در این شیوه‌، دانش‌آموزان مشارکت فعال‌تری خواهد داشت و محیط درس نیز جذاب‌تر می‌شود.

 

 یکی از محصولاتی که سامسونگ برای حوزه‌ی آموزش در نظر گرفته است، نمایشگرهای بزرگ تعاملی است که دانش آموزان می‌توانند با لمس صفحه‌ با آن تعامل داشته و علاوه بر یادداشت برداری یا نقاشی و طراحی، از دیگر امکانات در نظر گرفته برای حوزه‌ی مدارس بهره ببرند.

ویدیو وال

سامسونگ از طریق نمایشگرهای LFD، چاپگرهای چند کاره و نرم‌افزارهای ساخته شده برای مدارس امکان نمایش اعلانیه‌های مدارس، جداول زمانبدی‌ کلاس‌ها و دروس، اسکن مدارک، دانلود یا چاپ محتوا، حضور و غیاب و غیره را فراهم کند. به عنوان مثال دانش‌آموزان و مدرسان با استفاده از چاپگرهای چند منظوره (MFP)، می‌توانند به اطلاعات ذخیره شده در فضای ابری دسترسی داشته و محتوای مورد نظر خود را چاپ کنند. این موارد می‌توانند تکالیف درسی، نمونه‌ی سوالات یا زمان‌بندی کلاس‌ها باشد.کلیه این اطلاعات قابل اشتراک گذاری بین کلیه اعضاء هر کلاس خواهد بود.

ک.دکان امید


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین