تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در روزهایی که دنیای بازی های موبایل پر شده از عناوین رانر مشابه هم و استراتژی های تکراری، ظهور یک بازی متفاوت می تواند به نوبه خودش غنیمت محسوب شود.
Giraffe Evolution مبنای گیم پلی اش را بر ترکیب زرافه ها و بدست آوردن گونه های جهش یافته گذاشته و سعی دارد تا با رویه ای متفاوت عنصر سرگرمی را به بازیبارها ارائه کند.
گیم پلی Giraffe Evolution تقریبا به بازی ۲۰۴۸ شباهت دارد. هر چند ثانیه یکبار، یک بچه زرافه در صفحه ظاهر می شود و شروع به خوردن غذا و دفع آن می کند. هر دو بچه زرافه را که با هم ترکیب کنید، زرافه بزرگتری بدست می آورید و این کار را تا جایی که ممکن است ادامه می دهید.

در طول بازی فقط زرافه های همشکل امکان ترکیب با هم را دارند، بنابراین باید منتظر بنشینید تا دو زرافه همسایز را بدست بیاورید و با هم ترکیبشان کنید. البته همیشه هم احتیاج به منتظر ماندن نیست. با سکه هایی که از جمع کردن دفعیات زرافه ها بدست می آورید می توانید زرافه های بالغ تری بخرید تا زیاد هم منتظر نمانید.
هر چقدر زرافه های بزرگتری را با هم ترکیب کنید، گونه جهش یافته از آن هم بزرگتر شده و دنیای بازی (با عقب رفتن دوربین) بزرگتر و بزرگتر می شود. این کار تا جایی ادامه پیدا می کند که تمامی گونه های جهش یافته زرافه ها را با هم ترکیب کرده باشید.
هر چند که فلسفه Giraffe Evolution بسیار احمقانه است، اما عجیب اینجاست که رها کردنش کار چندان ساده ای نیست. بازی شدیدا اعتیادآور است و تا وقتی که انتهایش را نبینید، اصلا دوست ندارید که از بازی دست بکشید. یک سری اچیومنت هم در بازی قرار داده شده تا برای آزاد کردن آنها برای ادامه بازی شور و اشتیاق داشته باشید.
Giraffe Evolution برای گجت های اندرویدی عرضه شده و می تواند جز متفاوت ترین بازی هایی باشد که می توانید در موبایل هایتان تجربه کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین