تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

با کمک این سایت بهترین گوشی را برای خودتان انتخاب کنید

نکته مثبت در مورد سیستم عامل اندروید این است که تعداد بسیار زیادی گوشی هوشمند در مدل‌های مختلف بر پایه آن ساخته شده که می‌توان به دلخواه یکی را انتخاب کرد. اما همین مورد، نکته منفی اندروید نیز هست چرا که انتخاب بین این همه مدل گوناگون ممکن است کمی دردسرساز شود. همچنین در صورتی که ندانید به دنبال چه هستید و کدام برای شما مناسب است، این انتخاب سخت‌تر خواهد شد. حالا گوگل وب‌سایت جدیدی طراحی کرده که بهترین گوشی هوشمند اندرویدی را برای‌تان انتخاب می‌کند.
این وب‌سایت، به همان سبک جدید طراحی گوگل مزین شده و در ابتدا از شما چندین سوال را خواهد پرسید. این سوال‌ها از شما درخواست می‌کنند تا اعلام کنید از یک گوشی هوشمند چه چیزی می‌خواهید و نیز مواردی چون اندازه، قیمت، اپراتور و… را هم می‌توانید تعیین کنید. این سوالات همانطور که اشاره شد بیشتر در مورد کاربرد و مشخصات مورد نیاز کاربران هستند، بنابراین احتمالا با سوالاتی این‌گونه مواجه خواهید شد: شما نیاز به یک دوربین معمولی دارید یا یک دوربین قوی را ترجیح می‌دهید؟
اگر شما چندان به مشخصات و نیازهای خود از موبایل مورد نظرتان حساس نباشید نیز، این سوالات شما را به بخشی انتقال می‌دهند که در آنجا می‌توانید جدیدترین گوشی‌ها، محبوب‌ترین‌ها و نیز پرچمداران مدل‌های مختلف را ببینید. تعداد بسیار زیادی از گوشی‌های هوشمند ساخت سامسونگ و ال‌جی در این وب‌سایت وجود دارند اما اگر به دنبال گوشی‌های پایین‌رده و اندازه‌های کوچک باشید، این سایت به شما پیشنهادات بسیار بی‌نظیری را ارایه می‌کند. البته نمی‌توان با اطمینان گفت که این پیشنهادات همانی خواهند بود که کاربر به‌دنبالش است.
بنابراین اگر در بازار گوشی‌های هوشمند اندرویدی به دنبال یک مدل با مشخصاتی خاص هستید، بد نیست که این وب‌سایت را امتحان کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین