تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 «سونی» یک وبسایت تبلیغاتی برای اکسپریا  M4 Aqua باز کرده است. این وب سایت به هیچ‌وجه شبیه نمونه‌های مشابه خود نیست. نام این سایت «گوشی‌های آلوده» (Dirty Phones) است و تمرکز آن روی این است که چقدر گوشی‌های ما می‌توانند کثیف باشند. بله، موضوع وبسایت دقیقا همین است!

در ابتدا این شرکت شما را با کلماتی مانند چیزی که در بالا می‌بینید، می‌ترساند. آن‌ها ادعا می‌کنند که در هر اینچ مربع از گوشی‌های تاچ اسکرین حدود ۲۵ هزار جرم وجود دارد. همچنین اینکه بر پایه تحقیقات، ۹۲ درصد از گوشی‌ها دارای باکتری هستند در حالی که تنها ۸۲ درصد از دست‌ها همین مشخصه را دارند. و نیز ۱۶درصد دست‌ها و تلفن‌ها «ای‌کولی» دارند که یک باکتری موجود در مدفوع است!

جرم‌ها راه خود را به دیوایس شما از طریق دست دادن، عرق کردن، پول و چیزهای دیگری که در طول روز لمس می‌کنید، باز می‌کنند. اما بر طبق گفته سونی هنوز هم کارهایی هست که شما می‌توانید انجام دهید. می‌توانید از دستمال‌‌کاغذی برای تمیز کردن گوشی خود استفاده کنید؛ یا یک تمیزکننده نور UV بگیرید؛ یا با الکل گوشی را تمیز کنید. هرچند که دستمال‌کاغذی ممکن است کافی نباشد و الکل نیز امکان دارد به صفحه گوشی‌تان آسیب برساند. تمیزکننده‌های پرتو UV نیز گران و پیدا کردن‌شان سخت است.

پس مناسب‌ترین راه چیست؟ سونی خوشحال است که این سوال را پرسیدید! تنها نیاز است که شما گوشی خود را بشویید،‌ و تمام این جرم‌ها و باکتری‌ها از میان خواهند رفت. اما برای این کار حتما به یک گوشی قابل شست‌وشو نیاز دارید.

اتفاقا، اکسپریا M4 Aqua یک گوشی قابل شست‌وشو است! در اصل مقاومت این گوشی دربرابر آب از نام آن نیز پیداست. سونی به شما یک‌سری دستور شستشو قابل استفاده می‌دهد؛ تا مطمئن شود کار را به درستی انجام می‌دهید و گارانتی گوشی‌تان را از دست نخواهید داد و سپس شما می‌توانید به راحتی از شر جرم‌ها و باکتری‌ها راحت شوید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین