تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 سونی اخیرا سایتی را به نام «dirtyphones» تاسیس کرده تا در آن به کاربران گوشزد نماید تلفن های همراهشان احتمالا از دستشویی های عمومی هم آلوده تر است. این وبسایت در نهایت و پس از ارائه جزئیات و آمارهای مربوطه اینطور نتیجه می گیرد که برای مقابله با مشکل فوق باید تلفن هوشمند Xperia M4 Aqua را تهیه نمود چرا که ضد آب بوده و قابلیت شستشو دارد.
بر اساس اطلاعات ارائه شده در این سایت ۹۲ درصد اسمارت فون ها حاوی انواعی از باکتری بوده و ۱۶ درصد آنها نیز به باکتری خطرناک «اشریشیا کلی» آلوده هستند که در معمولا مدفوع یافت می شود.
بر اساس اطلاعات ارائه شده در این وبسایت، مکان هایی که تلفن های همراه در آنجا به باکتری آلوده می شوند معمولا شامل مترو، رستوران ها، دستشویی های عمومی و باشگاه های ورزشی بوده و به دلیل رفت و آمد در چنین مکان هایی لازم است کاربر بطور پیوسته موبایل خود را تمیز نماید.
سایت یاد شده از روش های تمیز کردن تلفن همراه به دستمال کاغذی عادی، دستمال های مرطوب حاوی الکل، دستگاه های تولید اشعه ماورا بنفش و شستن با آب اشاره می کند، که مورد آخر بطور خاص برای تبلیغ تلفن میان رده ضد آب این شرکت یعنی اکسپریا ام ۴ آکوا ذکر شده است.
لازم به ذکر است سونی تا جایی که توانسته برای ترساندن کاربران از طریق این سایت تلاش کرده. یکی از ابزارهایی که شرکت ژاپنی برای این منظور روی وبسایت قرار داده Germ-o-Meter نام دارد که به تخمین باکتری های موجود روی دستگاه شما در لحظه می پردازد.

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین