تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

نسخه 7 از نرم افزار xCode به برنامه نویسان این امکان را میدهد تا بدون نیاز به داشتن استراک یک ساله Developer اپل و پرداخت هزینه 99$ نرم افزار های خود را رایگان روی دستگاه های iDevice خود برای تست و عیب یابی نصب کنند. برای عرضه نرم افزار در App Store هنوز به اکانت Developer نیاز هست اما بالاخره پس از مدت ها برنامه نویسان میتوانند بدون هیچ هزینه ای نرم افزار خود را به مرحله عرضه نهایی برسانند.

این حرکت اپل که از آن با نام Side Load یاد شده است مزایای زیادی را برای برنامه نویسان دارد، Side Load  به برنامه نویسان اجازه میدهد تا نسخه متن باز نرم افزار خود را خارج از App Store برای تست عرضه کنند.همچنین کاربران میتوانند با دریافت نسخه اینکریپت نشده نرم افزار از طریق xCode آن را بر روی دستگاه های خود بدون نیاز به اشتراک برنامه نویسان از اپل نصب کنند. این نرم افزار ها شامل کلیه نرم افزارهای Objective C، Swift و ... خواهد بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین