تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برای این نسخه از مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت قابلیت جدیدی در نظر گرفته شده است که با نام Real Time Presence شناخته می‌شود.
شرکت مایکروسافت برای گروهی که نسخه بتای Office 2016 را مورد آزمایش قرار می‌دهند ویرایش جدید این مجموعه را عرضه کرد تا با این اتفاق امکان همکاری‌های سازمانی مربوط به اسناد مبتنی بر نرم‌افزار Word در سیستم‌های عامل ویندوز و مک آسان‌تر صورت گیرد.
برای این نسخه از مجموعه نرم‌افزاری مایکروسافت قابلیت جدیدی در نظر گرفته شده است که با نام Real Time Presence شناخته می‌شود و هم‌اکنون فقط برای Word 2016 ارائه شده است.
این قابلیت به کاربران امکان می‌دهد در آن واحد اسناد خود را با همکارانی که در یک محل کار حضور دارند، به اشتراک بگذارند.
شرکت مایکروسافت همچنین برای نخستین بار OneDrive for Business را در این مجموعه ارائه کرده است. اما «کرِک کوئنیگسبور» از مدیران ارشد مایکروسافت در یک مطلب وبلاگی توضیح داد که دیگر کاربران هم به زودی این قابلیت را در اختیار خواهند گرفت.
قابلیت Real Time Presence برای رقابت با ابزار Real Time Typing در نرم‌افزار Google Docs ارائه شده است و به کاربران رایانه‌ای Office امکان می‌دهد آنچه که همکاران‌شان تهیه می‌کنند را در آن واحد مشاهده کنند.
شرکت مایکروسافت چندی پیش قابلیت اشتراک اسناد در آن واحد را مبتنی بر مجموعه نرم‌افزاری Office Online ارایه کرد. اما این نخستین باری است که کاربران می‌توانند مبتنی بر یک ابزار رایانه‌ای امکان را در اختیار بگیرند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین