تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

جای هیچ شکی نیست که یکی از تمرکزهای تحقیقاتی سامسونگ در سال‌های اخیر بر روی تکنولوژی‌های مربوط به صفحه نمایش‌ها بوده است. پیش از این اخباری برایتان منتشر کردیم مبنی بر اینکه شرکت مورد بحث در حال کار بر روی صفحه نمایش‌های منعطف و تاشو است و البته در حال حاضر هم دو گوشی هوشمند بسیار خوب یعنی گلکسی اس ۶ اج و گلکسی نوت اج را از این شرکت دیده‌ایم که مجهز به صفحه نمایش‌های خمیده هستند. پیش از این نیز شایعات دیگری منتشر گردیده که بیان می‌دارند این غول کره‌ای در حال کار بر روی تولید دستگاه‌های تاشو است که کاربر را قادر می‌سازد از یک تبلت در حالت مینی و یا با صفحه نمایش بزرگ بهره ببرد و برای اینکار تنها کاری که باید انجام دهد، باز کردن صفحه نمایش است. تعدادی تصویر نیز از پتنت مربوط به این نوع دستگاه‌ها منتشر شده بود که طرز کار آن‌ها را نشان می‌داد.
البته قطعا پیش از آنکه یک تکنولوژی جدید به تولید انبوه برسد، مدتی باید تحت آزمایش و بررسی قرار گیرد، اما بنظر می‌رسد که سامسونگ چیزی بیش از یک طرح را برای ساخت چنین محصولی دارد. درحالیکه آنچه قبلا مشاهده کرده بودیم بیشتر شبیه به یک تبلت بود که دو صفحه نمایش داشت که روی یکدیگر قرار می‌گرفتند، اما حالا تصویر جدید منتشر شده که جزئیات بیشتری را در این‌باره نشان می‌دهد. از نظر ظاهری شاید بتوان گفت این عکس به نوت اج شباهت‌هایی دارد چرا که لبه آن در یک سمت خمیدگی را نشان می‌دهد و در کل نیز شامل سه صفحه است که بر روی یکدیگر قرار می‌گیرند و در حالت باز شدن مجموعا یک صفحه نمایش بزرگ را تشکیل خواهند داد.
از آنجا که این تصویر فعلا فقط یک پتنت به شما می‌رود، حقیقت این است که نمی‌توان از همین حالا امیدوار بود که بزودی و در آینده‌ای نزدیک شاهد محصول واقعی آن باشیم، چرا که تاکنون پتنت‌های فراوانی را دیده‌ایم که هیچ‌گاه محصولی نهایی از آن‌ها تولید نشده! اما با توجه به اینکه در بیشتر مواقع پتنت‌های سامسونگ به محصولات کاربردی مبدل گشته‌اند، پس می‌توان انتظار داشت که سامسونگ هم اکنون در حال کار بر روی یک دستگاه تاشو است. در ادامه تصاویر بیشتری از این طرح را مشاهده می‌کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین