تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

کاربرانی که هم‌اکنون نسخه Skype مخصوص رایانه‌های ویندوزی را بارگذاری کرده‌اند، نیاز به به‌روزرسانی ابزار خود ندارند.
نسخه مدرن Skype مایکروسافت بازنشسته شد
شرکت مایکروسافت اعلام کرد که از تاریخ ۷ ژوئیه ۲۰۱۵ نسخه Modern/Windows Store ابزار ارتباطی Skype را برای همیشه بازنشسته می‌کند تا کاربران از این پس خدمات خود را مبتنی بر نسخه ویژه این ابزار در رایانه‌های رومیزی ویندوزی در اختیار بگیرند.
مدیران ارشد مایکروسافت روز گذشته در وبلاگ رسمی این شرکت نوشتند: «از آنجایی که مدت کوتاهی تا زمان عرضه ویندوز ۱۰ مخصوص رایانه‌های شخصی باقی مانده است، بهتر است نسخه ویژه Skype متناسب با صفحه‌کلید و موشواره با سیستم‌های لمسی هم سازگار شوند و به جای آنکه دو ابزار مجزا در این زمینه وجود داشته باشد، همه قابلیت‌ها روی یک برنامه واحد در اختیار کاربران قرار گیرند.»

هر کاربری که از تاریخ ۷ ژوئیه بخواهد از نسخه مدرن Skype روی رایانه‌های شخصی استفاده کند،‌ به صورت خودکار به صفحه ویژه برای بارگذاری نسخه مخصوص رایانه‌های رومیزی انتقال داده می‌شود.
لازم به ذکر است کاربرانی که هم‌اکنون نسخه Skype مخصوص رایانه‌های ویندوزی را بارگذاری کرده‌اند، نیاز به به‌روزرسانی ابزار خود ندارند.
البته یک استثناء در این زمینه وجود دارد. شرکت مایکروسافت در مطلب وبلاگی خود توضیح داده است که صاحبان تبلت‌های مبتنی بر سیستم‌عامل Windows RT نیازی به اعمال این تغییرات ندارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین