تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 

کمپانی تایوانی HTC، این روزها حال و روز خوبی ندارد و بعد از اینکه سهام شرکت به پایین‌ترین ارزش ممکن در چند سال اخیر رسیده است، باید مسئولانش برای بقا به دنبال چاره‌ باشند. البته، اکنون فرصت خوبی برای سایر شرکت‌های این حوزه است تا دست به کار شده و صاحب این کمپانی کهنه‌کار در دنیای تکنولوژی شوند. ایسوس اولین کمپانی است که به دنبال استفاده از این فرصت به وجود آمده است؛ آن‌ها در نظر دارند تا با خرید سهام کمپانی هموطن خود یعنی اچ‌تی‌سی، بر موفقیت‌های خود بیافزایند.asus-buildingجانی شیه، رئیس هیئت مدیره ایسوس، در همین رابطه اذعان داشت:
ما به تصاحب اچ‌تی‌سی می‌اندیشم و در همین راستا، این موضوع در نشست سالیانه مطرح گشته و قصد داریم تا با ارایه پیشنهادی، این کمپانی را صاحب شویم؛ البته هنوز این موضوع صد در صد قطعی نشده است!
مدیر مالی شرکت ایسوس نیز در رابطه با این موضوع افزود:
ما بر رشد خودمان تمرکز داریم؛ با این حال به تصاحب اچ‌تی‌سی نیز فکر می‌کنیم، هر چند که شانس‌مان چندان زیاد نیست.
از زمان عرضه One M9 به بازار، سهام اچ‌تی‌سی حدود 50 درصد کاهش پیدا کرده است. البته، طبق پیش‌بینی‌ها در سه ماه سوم سال 2015، این کمپانی 93 میلیون دلار دیگر نیز ضرر خواهد داشت. با این وجود HTC در تلاش است تا با عرضه پرچم‌داری جدید از سری هیرو، بتواند بار دیگر به روزهای خوب بازگردد.
ارزش اچ‌تی‌سی در حال حاضر به ۲ میلیارد دلار رسیده است.( درحالی که، سال 2011 این کمپانی ارزشی معادل 33.8 میلیارد دلار داشت) با در نظر گرفتن این موضوع، باید گفت که حالا بهترین زمان برای خرید اچ‌تی‌سی است!


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین