تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

وبسایت اینستاگرام به زودی ظاهری زیباتر پیدا می کند و طبق خبرهای رسیده، در هفته جاری، طراحی نسخه دسکتاپی و موبایل آن تغییر خواهد کرد و عکس ها بزرگ تر از ابعاد فعلی شان در آن به نمایش در خواهند آمد.

محسوس ترین تغییر در صفحه پروفایل کاربران سیستم های دسکتاپی رخ خواهد داد که به زودی این عکس های بزرگ را در قالب ردیف هایی خواهند دید و دیگر از پنج عکس کوچکی که هم اکنون می توان در صفحات پروفایل مشاهده کرد خبری نخواهد بود.

همچنین بخش مربوط به عکس های کاور در بالای صفحه دیگر وجود نخواهد داشت و تصاویر دیگر لبه های گرد سابق را ندارند اما عکس های پروفایل نیز کاملا گرد می شوند که البته روشن است که این تغییرات با هدف ایجاد همخوانی بیشتر سایت با اپلیکیشن اینستاگرام انجام گرفته است.

در طراحی جدید صفحه های پروفایل به خاطر سادگی شان شباهت زیادی به صفحه های مشبک سایت VSCO پیدا کرده اند. ظاهرا عکس های فوق العاده ای که در این سایت آپلود می شوند اینستاگرام را بر آن داشته تا سایت خود را آپدیت نموده و فضای بهتری را در اختیار شبکه گسترده عکاسان خود قرار دهد تا آثارشان را در آن به نمایش بگذارند.

قالب جدید روی صفحات هشتگ نیز موجود خواهد بود و آپدیت های مشابه ای نیز در طراحی فید دسکتاپ و پروفایل ها رویت خواهد شد.

اینستاگرام اعلام کرده که صفحات آن از امروز آپدیت مذکور را دریافت خواهند کرد و تا پایان هفته برای همگان قابل رویت خواهند بود


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین