تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

آیپادها همواره از یکی ار محصولات مهم اپل بودند ولی هنگامیکه آیفون معرفی شد مردم متوجه شدند که با یک دستگاه می‌توانند کارهایی چون گوش دادن به موسیقی و مرور صفحات وب را انجام دهند و نیازی به داشتن آیپاد حس نمی‌کردند. حال به نظر می‌رسد اپل به سکوت خود در مورد آیپاد خاتمه داده است و در اولین قدم نام این محصول دوست داشتنی را از لیست محصولات در بالای وبسایتش پاک کرده است و کلمه Music  جانشین آن شده که به سرویس تازه معرفی شده Apple Music  اشاره دارد.

این اقدام بدین منظور نیست که آیپادها از کار می‌افتند و کاربران می‌توانند به استفاده از این محصولات ادامه دهند ولی دیگر جایی برای آیپاد در سایت اصلی اپل وجود نخواهد داشت. این حرکت اپل بدین معناست که با رونمایی از سرویس استریم موسیقی اپل که جز روش‌های نوین دنیای موسیقی محسوب می‌شود کاربران باید توجه بیشتری به آینده داشته باشند و دستگاه‌هایی چون آیپاد را به خاطره‌ها بسپارند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین