تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در حال حاضر بیشتر صفحه نمایش‌های موجود در دستگاه‌های دیجیتالی امروزی، در حالت خاموش، زمینه‌ای تیره یا مشکی رنگ دارند. اما جدا از این نوع صفحه نمایش‌های مرسوم، شاید بسیار هیجان زده شوید اگر بدانید گام بعدی پیشرفت در این نوع محصولات تا کجا قرار است پیش برود. جواب این سوال را ممکن است سامسونگ داده باشد چرا که این شرکت در خلال رویدادی که در هنگ‌کنگ برگزار شده بود از صفحه نمایش‌های جدید OLED شفاف و آینه‌ای خود رونمایی به عمل آورد.

دو تکنولوژی جدید صفحه نمایش‌های سامسونگ نشان داده شده‌اند که یکی به صورت شفاف عمل می‌کند و چیزهای پشت آن مشخص هستند و دیگری به صورت یک آینه عمل می‌کند و حالت منعکس کننده دارد. درحالیکه شاید نیازی نباشد که این نوع فناوری‌ها در آینده در خانه‌های ما و شما حضور داشته باشند، اما سامسونگ اعتقاد دارد که که چنین صفحه نمایش‌هایی پتانسل بسیار زیادی برای تجاری شدن دارند.

در حال حاضر صفحه نمایش‌های آینه‌ای بر اساس تکنولوژی سه بعدی RealSense شرکت اینتل کار می‌کنند. این ایده می‌تواند برای مشتریان این امکان را به ارمغان بیاورد که فرضا برای عوض کردن لباس، نیازی به تعویض و پوشیدن تعداد زیادی لباس نداشته باشند و با استفاده از فناوری بکار رفته در این صفحه نمایش‌ها به صورت خودکار ببینند که در صورت پوشیدن هر لباسی، چگونه بنظر خواهند آمد.

در سمت دیگر، صفحه نمایش‌های شفاف نیز بیشتر برای اهداف تبلیغاتی می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند و فرضا می‌شود با آن‌ها اقدام به ساخت تبلیغات تعاملی کرد که این محصول نیز از تکنولوژی سه بعدی RealSense اینتل بهره می‌برد. حالا با نمایش چنین صفحه نمایش‌های جذابی باید ببینیم که چه زمانی شاهد استفاده کاربردی و عمومی از آن‌ها خواهیم بود.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین