تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

بسیاری از شرکت‌های بزرگی که در زمینه داده‌های عظیم فعال هستند برای انبارسازی داده‌های خود مجبور به استفاده از دیسک‌های بلوری واهند بود و به همین دلیل نیز به زودی آمار فروش این دیسک‌ها با پیشرفت چشمگیری روبرو خواهد شد.
بر اساس شرایط فعلی به نظر می‌رسد که شرکت‌های بزرگ بسیاری برای رفع نیاز خود به انباره داده‌های عظیم در بلندمدت به دنبال استفاده از دیسک‌های بلوری دارای حجم بالا هستند و به هیمن دلیل نیز سال ۲۰۱۶ میلادی سالی چشمگیر برای شرکت‌های تولیدکننده این دیسک‌ها خواهد بود.

برای نمونه شرکت فیس‌بوک در اقدامی برای تامین نیازهای ذخیره‌سازی داده‌های عظیم خود سفارش بسیار عظیمی از دیسک‌های بلوری ۱۰۰ گیگابایتی را به شرکت تایوانی CMC داده است.
البته فیس‌بوک تنها شرکت بزرگ در این مسیر نیست و بسیاری از شرکت‌های دیگر نیز از ساختار مشابهی برای این امر استفاده کرده‌اند.
گفتنی است دیسک‌های بلوری دارای دوام بسیار بالا و عدم وجود مشکلات مرسوم هارددیسک‌ها در زمینه روبرو شدن با میدان‌های مغناطیسی هستند. این دیسک‌ها برخلاف هاردهای SSD نیز با گذشت زمان و بدون استفاده بودن، حافظه خود را از دست نخواهند داد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین