تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

خودروهای بدون سرنشین گوگل تنها 12 تصادف داشته‌اند که همه آنها نیز خفیف بوده‌اند.
با توجه به علاقه مردم به کسب اطلاع در مورد میزان ایمنی خودروهای هوشمند، گوگل اعلام کرده که از این پس گزارش‌های کاملی در مورد میزان تصادف‌های این خودروها ارائه می‌کند.
گوگل از این پس هر ماه یک بار گزارشی آماری در مورد تصادف خودروهای بدون سرنشین خود به طور عمومی منتشر می‌کند.
این شرکت اعلام کرده که خودروهای بدون نیاز به راننده این شرکت پس از طی مجموعا ۱.۸ میلیون مایل در جاده‌های مختلف تنها ۱۲ تصادف داشته‌اند که همه آنها خفیف بوده و منجر به وقوع حادثه جدی نشده است.
نکته قابل تامل این است که حتی در یکی از این موارد هم خودروهای ساخت گوگل عامل وقوع تصادف نبوده و مقصر شناخته نشده‌اند.
موارد تصادف خودروهای هوشمند گوگل بسیار متنوع بوده و از سال ۲۰۱۰ تا سال ۲۰۱۵ را شامل می‌شود.
در اکثر این تصادفات خودروی طرف مقابل به علت بی‌دقتی به علائم راهنمایی و رانندگی مانند ایست، توقف ممنوع و ... باعث تصادف شده است.
البته کارشناسان معتقدند آنچه که استفاده از این خودروها را به یک چالش مبدل می‌کند، امکان هک شدن سیستم‌های ناوبری و کنترلشان توسط هکرهاست.
چندی قبل یک هکر آمریکایی در حین پرواز با هواپیماهای یکی از خطوط هوایی این کشور، توانست به سیستم هدایت هواپیما دسترسی پیدا کرده و آن را برای مدت کوتاهی از مسیر اصلی به چپ و راست منحرف کند.
لذا این نگرانی وجود دارد که بتوان خودروهای مذکور را نیز هک کرد و سیستم ترمز یا حرکت آن در جاده را دستکاری کرد و خسارات جانی و مالی فراوان به انسان‌ها تحمیل کرد.
علیرغم همه این نگرانی‌ها پیش بینی می‌شود خودروهای مذکور تا ۵ سال آینده به طور گسترده مورد استفاده قرار بگیرند.

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین