تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 ورزشگاه بزرگ و مجلل بوردو که طرح اولیه آن در سال ۲۰۱۱ رونمایی شده بود، برای بازی‌های جام جهانی ۲۰۱۶ آماده بهره‌برداری است. این ورزشگاه ۴۲ هزار نفری با دارا بودن صفحات فتووالتیک خورشیدی عظیم‌الجثه، نمونه‌ای بارز در میان استادیوم‌های ساخته شده در سراسر جهان است. انرژی مورد نیاز ورزشگاه و مناطق اطراف آن توسط نیروی خورشید تامین می‌شود.
به گزارش سرویس علمی تی تی تری، استادیوم ورزشی بوردو در فرانسه که توسط شرکت معماری هرتزوگ و دمویرون در سوئیس ساخته شده و منبع تامین انرژی آن خورشید است، بطور رسمی آغاز بکار کرد.
لبه‌های سقف استادیوم که سطح مقطع آن مربع است، از بیرون به داخل، مثل آبشار کرده‌ و در بیرون نیز سقف با ستون‌هایی پر تعداد باریک و سفید حمایت می‌شود.
همزمان، محل پارک خودروها که در نزدیکی استادیوم قرار دارد با سقف‌هایی از جنس صفحات خورشیدی که نقش سایه‌بان را هم ایفا خواهند کرد، پوشانده می‌شود. این صفحات،‌انرژی خورشیدی دریافت شده را ذخیره و به نیروگاهی که در محل ساخته می‌شود، ارسال می‌کنند تا کل الکتریسیته مورد نیاز استادیوم تامین شود.
این بنا، خانه تیم فرانسوی بوردو خواهد شد و همچنین از آن برای اجرای کنسرت‌های زنده موسیقی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی از جمله راگبی، بسکتبال و تنیس استفاده خواهد شد. مایکل دسوینج، معمار این بنا، فضایی را هم در آن برای بازی کودکان در نظر گرفته است.

 

 


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین