تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برنامه‌های آمازون برای توسعه‌ی بازی‌ها فراتر از دنیای موبایل رفته و وارد حوزه‌ی بازی‌های کامپیوتری برای پی‌سی‌ها شده است. شنیده‌ها حکایت از این دارد که این کمپانی برای عرضه‌ی بازی‌های کامپیوتری در حال جمع‌آوری تیمی متشکل از متخصصان بازی‌سازی است.

براساس اطلاعات ارائه شده آمازون در حال جمع آوری تیمی از متخصصان برای توسعه‌ی اولین بازی کامپیوتری خود به منظور استفاده روی پی‌سی‌ها است. این کمپانی برای استخدام افراد مورد نظر، آگهی استخدامی را در Gamasutra منتشر کرده است. شنیده‌ها حکایت از این دارد که این کمپانی موفق شده تا افرادی نظیر گیم سوئیفت و کلاینت هاکینگ را به استخدام خود در بیاورد. همچنین به نظر می‌رسد یکی از طراحان بازی که دستی در طراحی بازی‌هایی نظیر هیلو، هاف لایف 2 و The Last of Us دارد، جزو تیم طراحی آمازون است.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین