تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سرانجام استفاده از Google's Inbox برای تمامی کاربران و بدون نیاز به دعوت‌نامه ممکن شد. همزمان با این موضوع نیز امکانات جالبی به آن اضافه شده است که مهم‌ترین آن "Undo Send" است.

از همان ابتدا که پیامک‌ها، ایمیل‌ها و در کل پیام‌های متنی تبدیل به بخشی از ارتباط‌های مردمی شدند، مشکل ارسال اشتباه پیام‌ها بخشی از تجربه‌ی هر شخص با این اپلیکیشن‌ها بوده است. گاهی پیام‌هایی که به طور اشتباه برای افراد دیگر فرستاده می‌شد چندان مهم نبود و حتی خنده‌ی طرفین را نیز به همراه داشت.
اما در این بین بسیاری از مواقع پیش آمده است که این ارسال‌های اشتباه، عواقب بسیار بدی در پیش داشته و برای ارسال‌کننده‌ی پیام تبعات بدی همراه داشته است. اگر شما هم تا به حال چنین اشتباهی را در طول استفاده از این سرویس‌ها انجام داده باشید، متوجه این موضوع خواهید شد که وجود راه‌حلی برای این مشکل تا چه حد می‌تواند ارزشمند باشد. Inbox یکی از اولین اپلیکیشن‌ها در زمینه‌ی ارسال پیام‌های الکترونیکی است که با ارائه‌ی چنین امکانی، یک بار برای همیشه این مشکل را از بین برده است.

در این امکان گوگل، شما بعد از کلیک روی گزینه‌ی Send، پیغامی با عنوان Sent (فرستاده شد) مشاهده خواهید کرد که تفاوت این موضوع با قبل، در وجود یک گزینه‌ی اضافه با نام Undo (بازگشت) است که تا چند ثانیه پس از ارسال ایمیل، می‌توانید با کلیک روی آن ایمیل ارسالی را متوقف کنید. برای درک بهتر کارایی این روش و چگونگی انجام آن پیشنهاد می‌کنیم ویدئوی زیر را که به طور رسمی از طرف سازندگان Google's Inbox منتشر شده است مشاهده کنید.

دانلود ویدئو

همانطور که مشاهده کردید چنین امکانی به سادگی هر چه تمام‌تر در اختیار کاربران قرار گرفته است و به کمک آن گاهی می‌توان حتی از وقوع یک فاجعه(!) جلوگیری کرد. از دیگر امکانات این بروزرسانی می‌توان به Swipe برای حذف ایمیل‌ها، تعیین امضای دلخواه، یادآوری‌هایی که در Google Keep ثبت کرده‌اید و... اشاره کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین