تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 چند ماهی می شود که تولید نکسوس ۵ به شکل رسمی پایان یافته و دیگر در فروشگاه گوگل نیز خبری از این محصول نیست. از موبایل مذکور به عنوان یکی از بهترین تجربه های استفاده از نکسوس و اندروید خالص می توان نام برد؛ دستگاهی که در کنار اندازه ی مناسب خود، امکانات فراوانی به همراه یک قیمت کاملا معقولانه را به کاربران عرضه می کرد.

 از طرف دیگر اندروید Pay نیز به تازگی معرفی گشته و در کنفرانس I/O،‌ گوگل عنوان نمود که پرداخت ها از طریق اثر انگشت نیز انجام خواهند شد. نکته اینکه هیچکدام از محصولات نکسوس دارای سنسور مخصوص خواندن اثر انگشت کاربران نیستند اما به تازگی در یکی از ویدیو های تبلیغاتی اندروید M، می توان یک نکسوس ۵ قرمز رنگ را در دست مهندسی از شرکت یاد شده دید که یک سنسور اثر انگشت نیز بر روی قاب پشتی آن تعبیه شده است.
می دانیم که چنین موبایلی برای فروش عمومی وجود ندارد اما نکته ی جالب اینکه هنوز هم گوگل تمایلی به رها کردن یکی از محبوب ترین نکسوس های خود نداشته و آن را با یک سنسور اثر انگشت، برای استفاده ی داخلی بروز رسانی نموده است. اگر به یاد داشته باشید، هنگام برگذاری کنفرانس توسعه دهندگان نیز، گوگل هنگام صحبت کردن در خصوص پورت USB-C، تصویر یک نکسوس ۵ را در نمایشگر خود نشان داد که از این پورت برخوردار شده بود.
تمام پازل ها را که کنار یکدیگر بگذاریم، می توان نتیجه گرفت که امسال شاهد یک بروز رسانی برای تلفن هوشمند نکسوس با ظاهر آشنای نکسوس ۵ به همراه اسکنر اثر انگشت و همچنین پورت USB-C خواهیم بود؛ محصولی که تولید نسخه ی ارتقا یافته اش، قطعا کاربران بی شماری را خشنود خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین