تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت مدت بسیاری است که در حال توسعه‌ی آخرین نسخه از ویندوز خود بوده و در طول چند ماه اخیر بیلدهای متنوعی را برای آن منتشر کرده است. حال بسیاری از کاربران ویندوز ۷ و ۸ در سراسر جهان، آیکون جدیدی را در نوار وظیفه و در بخش اعلان‌ها دریافت کرده‌اند که با کلیک و طی کردن مراحل آن ارتقا رایگان به ویندوز ۱۰ میسر خواهد شد.

مایکروسافت عزم خود را جزم کرده تا نسخه‌ای بی‌نظیر از ویندوز ۱۰ ارائه کند. اما پیش از عرضه‌ی رسمی اعلانیه‌ای را به برخی کاربران ویندوز ۷ و ۸ نمایش داده است. بر اساس این اعلانیه، کاربران با کلیک کردن بر روی آن به صفحه‌ی ارتقای رایگان به ویندوز ۱۰ هدایت می‌شوند. آنها در این صفحه با ارائه‌ی آدرس ایمیل، نسخه‌ی رایگان ویندوز ۱۰ را دانلود خواهند کرد.

با این حال مایکروسافت تاریخ دقیق رونمایی از نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ را روز هفتم مرداد اعلام کرده است؛ اگر قصد خرید ویندوز ۱۰ را داشته باشید باید تا اواخر ماه آگوست منتظر باشید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین