تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

DxOMark یکی از وب‌سایت معتبر و قابل احترام در زمینه‌ی دوربین‌ است و از این رو اطلاعات ارائه شده توسط این وب‌سایت را می‌توان به عنوان مرجع اطلاعاتی مورد استفاده قرار داد. این وب‌سایت اخیرا رده‌بندی مربوط به دوربین‌ گوشی‌های هوشمند را قرار داده که شامل پرچمداران چند سال اخیر با اضافه شدن گزینه‌های جدید معرفی شده می‌شود.

DxOMark اخیرا رده‌بندی مربوط به دوربین گوشی‌های هوشمند را در قالب یک نمودار میله‌ای ارائه کرده است. در این رده‌بندی تمام گوشی‌های‌هوشمند پرچمدار معرفی شده در سه تا چهار سال اخیر قرار گرفته‌اند.

در سنجش توانایی دوربین گوشی‌های ‌هوشمند مورد آزمایش، فاکتورهای مختلفی در نظر گرفت شده است. این فاکتورها در دو گروه برای فیم برداری و تصویربرداری در نظر گرفته شده است. پس از سنجش توانایی هر گوشی در فاکتورهای مختلف، امتیازی به آن اختصاص یافته و در نتیجه میانگین امتیازات کسب شده، جایگاه گوشی را در برابر رقبا تعیین کرده است. از جمله‌ی مواردی که بررسی شده می‌توان به میزان نورگیری و کنتراست، نویز تصویر، رنگ‌بندی، فوکوس خودکار و فلاش اشاره کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین