تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 شرکت چینی هوآوی، خود را برای عرضه یک پلتفرم ۱۰ کیلوبایتی برای استفاده در «اینترنت اشیا» آماده می کند. شرکت یاد شده می گوید که «LiteOS» سبک ترین سیستم عامل در زمینه اینترنت اشیا بوده که در میان همه ابزار های هوشمند کاربرد خواهد داشت؛ از پوشیدنی های اسمارت گرفته تا خودروها.

 نکته جالب اینکه هوآوی اذعان دارد تا سال ۲۰۲۵، تعداد ۱۰۰ میلیارد دستگاه هوشمند و متصل به اینترنت وجود خواهند داشت و از طرف دیگر، در هر ساعت ۲ میلیون سنسور تولید خواهد شد.
کمپانی مذکور همچنین می گوید که این پلتفرم نرم افزاری سبک را در اختیار همه توسعه دهندگان قرار خواهد داد تا آنها نیز بتوانند به سرعت محصولات و یا اپلیکیشن های هوشمند خود را توسعه دهند. البته کماکان مشخص نیست که منظور غول چینی، به طور کامل متن-باز کردن پلتفرمش است یا خیر.
William Xu، مدیر بخش استراتژی و بازاریابی هوآوی خبر می دهد که این شرکت خود تمایلی به ساخت گجت و ابزارهای مرتبط با دنیای اینترنت اشیا ندارد: «می خواهیم ارتباطات را افزایش دهیم، نه گجت ها را.»
وی همچنین خاطر نشان می کند که پلتفرم ۱۰ کیلوبایتی هوآوی نیامده تا در برابر پلتفرم های قدرتمندی نظیر iOS و یا اندروید بایستد و صرفا می خواهد برخی از محصولات در زمینه اینترنت اشیا را رهبری کند.
آقای Xu در این خصوص، مثال مسواک های هوشمند را به کار می برده و می گوید: «با پلتفرم ما این محصولات می توانند به راحتی سابقه مسواک زدن کاربر را در خود نگه داشته و به او بگویند تا چه حد به شکل درست این کار را انجام داده و چگونه می تواند بهتر مسواک بزند.»


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین