تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

کمپانی اپل به منظور اعمال تغییرات اساسی در سرویس Maps خود، شرکت Coherent Navigation را خرید؛ این کمپانی در زمینه‌ی ساخت سخت افزارها و نرم‌ افزارهای GPS فعالیت می‌کند.

پائول لگو، ویلیام بنز و برت لدوینا بنیانگذارهای شرکت Coherent Navigation، در مذاکره‌ای با شرکت اپل، دامین این کمپانی را به شبکه‌ی اپل انتقال دادند.
هنوز دلیل خرید شرکت Coherent Navigation توسط اپل مشخص نیست؛ اما به نظر می‌رسد اپل به استفاده‌ از سرویس‌های جی‌پی‌اس این شرکت علاقه دارد. لگو خود را به عنوان عضوی از تیم Maps اپل معرفی کرد، در مقابل بنز و لدوینا نیز در تکنولوژی‌های شناسایی محل جی‌پی‌اس با اپل همکاری‌ خواهند کرد.
تکنولوژی جی‌پی‌اس شرکت Coherent Navigation، دارای دقت بالایی است که اطلاعات جی‌پی‌اس استاندارد را با اطلاعات ارتباطات ماهواره‌ای ادغام می‌کند. این شرکت تا به حال سخت افزارهایی برای حوزه غیرنظامی ساخته و در برخی پروژه‌های دولت آمریکا همانند تکنولوژی‌های محل نظامی نیز مشارکت داشته است.
چند ماهی است که خبرهای متنوعی در خصوص تغییرات اساسی در سرویس Maps اپل منتشر شده و این شرکت سرویس‌ها و اپلیکیشن‌های مختلفی را بخصوص در اپل واچ، به منظور تجدید تکنولوژی جی‌پی‌اس توسعه می‌دهد. انتظار می‌رود اپل از سرویس‌های جدید خود در طول کنفرانس WWDC که در ماه آینده برگزار خواهد شد، رونمایی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین