تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

ایلان ماسک بنیانگذار و مدیر عامل تسلا و اسپیس ایکس، به تکنولوژی‌هایی فراتر از تصورات ما دست یافته است. با این حال وی تا به حال نگرانی‌های خود را در خصوص هوش مصنوعی اعلام کرده است. بر اساس گزارش واشنگتن پست، ماسک بیشتر از پروژه‌هایی که لری پیج در حال کار روی آن‌ها است، اظهار نگرانی می‌کند.

بر اساس گزارش واشنگتن پست، اشلی ونس یکی از نویسنده‌هایی است که در حال حاضر کتابی در خصوص زندگینامه‌ی ایلان ماسک به تحریر درمی‌‌آورد. در این کتاب به نکات ظریف بیشتر و خصوصا نگرانی‌های ماسک اشاره شده است. بر طبق این کتاب، ماسک از این موضوع ترس بیشتری دارد که گوگل بالاخره روبات‌های هوشمندی می‌سازد که قابلیت نابودی بشریت را خواهد داشت. به عقیده‌ی وی با اینکه نابودی بشتریت هدف لری پیج نیست، اما می‌تواند محصولی را با چنین قابلیتی تولید کند.
این اولین باری نیست که افراد سرشناس دنیای تکنولوژی از هوش مصنوعی اظهار نگرانی می‌کنند. پیش از ماسک، بیل گیتس و استیون هاوکینگ نیز از پتانسیل‌های بالای هوش مصنوعی واهمه داشته و نگرانی‌های خود را اعلام کرده‌اند. زمانی که سه فرد باهوش و سرشناس دنیا از موضوعی نگران می‌شوند، طبیعتا حس نگرانی و ترس نیز به افراد دیگر منتقل می‌شود.
گوگل در طول چند سال اخیر، هزینه‌ی بسیاری را برای بخش روباتیک مانند Boston Dynamics و Meka به جهت تولید روبات‌هایی سریع‌تر از انسان صرف کرده است. کتاب  اشلی ونس در خصوص زندگینامه ماسک تحت عنوان «ایلان ماسک: تسلا، اسپیس ایکس و تلاش برای آینده‌ای فوق‌العاده» هفته‌ی آینده نوزدهم مِی منتشر خواهد شد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین