تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

امروز شایعاتی از معرفی اکسپریا زد 3 پلاس به صورت جهانی به جای اکسپریا زد 4 پرچم‌دار جدید سونی به گوش می‌رسد. ظاهرا سونی حاضر نیست با پیشرفت‌های اندکی که در پرچم‌دار سال قبل خود به وجود آورده، این دستگاه را یک نسل بالاتر ببرد و تنها پسوند پلاس (+) را به آن اضافه خواهد کرد.

تقریبا یک هفته پیش سونی پرچم‌دار جدید خود را با نام اکسپریا زد 4 برای عرضه در کشور ژاپن معرفی کرد. این دستگاه در مقایسه با پرچم‌دار نسل قبل این کمپانی پیشرفت‌های چشمگیری نداشت و تنها در بخش‌های سخت‌افزاری بهبود‌هایی یافته بود.

در برگه‌ی مشخصات لو رفته از گوشی هوشمند جدید سونی، در آن بخشی با نام "Xperia Z4/Z3+" دیده می‌شود. با توجه به بهبود‌های اندکی که نسل جدید گوشی هوشمند سونی داشته، به نظر این نام جدید بیشتر مناسب است.

ممکن است سونی برنامه داشته باشد گوشی هوشمندی قوی‌تر را با نام زد 4 در آینده به صورت جهانی معرفی کند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین