تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اخیرا شماری از کاربران گلکسی S6 و S6 اج سامسونگ مشکلاتی را گزارش کرده‌اند که مربوط به مدیریت حافظه‌ی رم این گوشی‌های‌هوشمند است. شنیده‌ها حاکی است که شماری از اپلیکیشن‌ها خود به خود بسته می‌شوند که این موضوع را باید در اثر مدیریت نادرست حافظه خواند.

براساس گزارش‌های منتشر شده، برخی از کاربران گلکسی S6 و گلکسی S6 اج سامسونگ با مشکلاتی در رابطه با مدیریت حافظه در این گوشی‌های‌‌هوشمند روبه‌رو شده‌اند. برای مثال می‌توان به بسته شدن خودکار اپلیکیشن‌هایی نظیر فیس‌بوک و اینستاگرام در پرچمداران سامسونگ اشاره کرد که در گوشی‌هایی با حافظه‌ی رم بالای دو گیگابایت همیشه در حال اجرا بوده و در حافظه باقی می‌مانند، اما در گلکسی S6 این چنین نیست و شماری از اپلیکیشن‌ها که همیشه در حال اجرا هستند، به سرعت حذف می‌شوند. این مشکل در مورد مرورگر نیز صادق است.

سیستم‌عامل اندروید به گونه‌ای طراحی شده که اپلیکیشن‌های قدیمی موجود در حافظه‌ی رم بصورت خودکار پاکسازی می‌شوند، اما این موضوع در مورد گلکسی S6 و گلکسی S6 اج بسیار سریع‌تر از حالت معمول آن روی می‌دهد. گلکسی S6 و گلکسی S6 اج با وجود حافظه‌ی رم سه گیگابایتی، این فرآیند را بسیار سریع‌تر از زمان معمول اندروید انجام می‌دهد. با وجود سرعت بالا در حذف اپلیکیشن‌ها، باز هم میزان حافظه‌ی رم آزاد بسیار کمتر از میزانی است که پیش‌بینی می‌شود.

شماری این مشکل را برگرفته از اندروید 5.0 آبنبات چوبی می‌دانند، اما سایر گجت‌هایی که این سیستم‌عامل را استفاده می‌کنند، چنین مشکلاتی ندارند. خوشبختانه سامسونگ این مشکل را از طریق انتشار برزورسانی نرم‌افزاری در آینده‌ی نزدیک حل خواهد کرد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین