تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

اواخر مردادماه سالجاری اولین همایش PHP ایران برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت، مقالات خود را در زمینه زبان برنامه‌نویسی PHP به ایمیل رسمی همایش ارسال کرده و در صورت تایید، آن را در این همایش ارائه کنند.

جمعی از فعالان وب فارسی به خصوص توسعه دهندگان زبان برنامه نویسی PHP در آخرین جمعه مرداد ماه سال ۱۳۹۴ در فضایی علمی و دوستانه دور هم جمع خواهند شد تا علاوه بر بحث و تبادل نظر، یکدیگر را از تجربیات خود در زمینه آخرین فناوری‌های وب و استفاده از زبان برنامه‌نویسی PHP آگاه کنند.

در روز همایش مقالات مرتبط با این زبان محبوب نیز توسط صاحب نظران این حوزه ارائه می‌شود. در صورتی که شما موضوعی برای ارایه در قالب یک مقاله مرتبط با PHP دارید می‌توانید با صرف اندکی زمان، موضوع و چکیده مقاله خود را به همراه کلمات کلیدی و رفرنس‌های مورد نظرتان، تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت‌ماه برای همایش ارسال کنید. در صورت تایید اولیه داوران، باید مقاله نهایی خود را تا تاریخ ۲۰ تیر ارسال کنید تا مقاله‌تان با نام شما در کتاب الکترونیکی همایش منتشر شده و آن را در همایش ارایه کنید.

ایمیل دریافت مقالات: review@phpconf.ir

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت همایش php ایران مراجعه کنید و برای ثبت نام وارد فاندلی شوید و از طریق «پشتیبانی از پروژه» ثبت‌نام کنید.

اولین همایش PHP ایران


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین