تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

برخی از کاربرانی که اپل‌واچ را سفارش داده‌اند طی چند روز آینده محصول سفارشی خود را در یافت خواهند کرد، اپل نیز به همین منظور چندین ویدئوی آموزشی برای استفاده از اپل‌واچ و قابلیت‌های آن را در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده تا صاحبان این گجت به راحتی بتوانند با آن تعامل داشته باشند.

اپل همواره در ارائه خدمات پس از فروش خود موفق بوده و توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب کند. پس از عرضه‌ی رسمی اپل‌واچ، این کمپانی تصمیم دارد تا راهنمای استفاده از این محصول را برای صاحبان این گجت ارائه کند؛ این کمپانی تمامی راهنماها را در قالب فایل‌های ویدئویی در وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده‌ است. در این ویدئوها نحوه‌ی استفاده از سیری، نقشه، اپل‌ پِی در اپل‌واچ و دیگر قابلیت‌های آن تشریح شده است.

خوشبختانه اپل به موقع عمل کرده و لیست کاملی از آموزش نحوه استفاده از این محصول را منتشر کرده است. در حقیقت کار کردن با اپل‌واچی که تازه به دست مشتری رشیده چندان هم آسان به نظر نمی‌رسد، به همین منظور ویدئوهای آموزشی راهنماهای مفیدی در خصوص استفاده از آن را ارائه کرده‌اند. در این ویدئوها ویژگی‌هایی از جمله همگام سازی آیفون با اپل‌واچ و درک قابلیت‌های بسیار آن آموزش داده شده است. برای مشاهده این ویدئوها می‌توانید به وب‌سایت رسمی اپل مراجعه کنید.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین