تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

سونی پیش‌بینی سود خود برای سال مالی 2015 میلادی را تغییر داد. این کمپانی ژاپنی پیش‌بینی کرده که در سال مالی 2015 سود عملیاتی 2.52 میلیارد دلاری به دست خواهد آورد که در مقایسه با پیش‌بینی قبلی این کمپانی چهار برابر افزایش یافته است.

به گزارش رویترز و به نقل از روزنامه‌ی Nikkei، سونی پیش‌بینی خود برای کسب سود در سال مالی 2015 را افزایش داده است. براساس اطلاعات غیر رسمی منتشر شده، این کمپانی در سال مالی 2015 موفق به کسب سود عملیاتی 2.52 میلیارد دلاری خواهد شد. در صورتی که این موضوع محقق شود، بالاترین سود کسب شده توسط کمپانی از سال 2008 تاکنون خواهد بود.

کسب این سود را باید در گرو فروش بالای سنسور‌های صفحه‌ی نمایش برای گوشی‌های‌هوشمند و همچنین عملکرد خوب کنسول بازی پلی استیشن 4 دانست. بخش تولید گوشی‌های‌هوشمند سونی در این بین نقش موثری ندارد و براساس شنیده‌ها سونی در نظر دارد تا در آینده‌ی نزدیک این بخش از کمپانی را به فروش برساند.

سوددهی سونی را باید نتیجه بخش بودن برنامه‌های بازسازی اجرا شده توسط کمپنی خواند که بالاخره تاثیر مثبت خود را نشان خواهد داد. سونی می‌تواند پس از هفت سال به سوددهی برسد. دو عامل اصلی ضرردهی سونی را باید فروش پایین تلویزیون و گوشی‌های‌هوشمند این کمپانی ژاپنی خواند.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین