تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

در ویدیو جدیدی که سی‌نت منتشر کرده اپل واچ نسخه اسپورت کاملا از بین می‌رود. در واقع این ویدیو برای ارزیابی تاثیر شرایط سخت بر روی این ساعت هوشمند ساخته شده است.

چند روز پیش تست خراشیدن پوشش شیشه‌ای Ion-x نسخه‌ی اسپورت اپل واچ را تماشا کردید و اکنون در ویدیو جدید قرار است آزمایش‌های سخت‌تری بر روی این ساعت هوشمند ساخته شده توسط اپل انجام شود.
اولین سری از اپل‌واچ‌های پیش‌سفارش شده امروز به دست خریداران رسیده و اپل عرضه این ساعت را رسما آغاز کرده است. در این ویدیو اپل واچ نسخه اسپورت به مدت ۱۰ دقیقه در آب رها شده و سپس پخته، رنده و در نهایت شکسته می‌شود. نکته جالب این است که پس از این همه شکنجه، اپل واچ همچنان به کار خود ادامه می‌دهد.
ویدیوی شکنجه اپل واچ نسخه اسپورت را در ادامه تماشا کنید:

لینک ویدئو


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین