تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

مایکروسافت در حال توسعه‌ی ویندوز 10 است تا این سیستم‌عامل را برای گوشی‌های‌هوشمند و کامپیوترها روانه‌ی بازار کند. حال تصاویری از بیلد 10070 ویندوز 10 برای موبایل منتشر شده که نشان از تغییرات در چینش و فشرده‌سازی کاشی‌ها در صفحه‌ی Home دارد.

انتشار تصاویری از بیلد 10070 ویندوز 10 برای موبایل نشان از این دارد که مایکروسافت در حال فشرده سازی کاشی‌ها در رابط کاربری این سیستم‌عامل است. با نگاهی به فاصله‌ی موجود بین کاشی‌ها می‌توان به این نتیجه رسید که حداقل فاصله‌ی ممکن بین دو کاشی قرار دارد.

تصاویر منتشر شده متعلق به گوشی‌هوشمند ATIV S سامسونگ است. براساس گزارش‌های منتشر شده این نسخه از ویندوز روی ایتو S مشکلات بسیاری دارد و می‌توان باگ‌های متعددی را در آن پیدا کرد. البته منابع منتشر کننده‌ی تصاویر به این نکته نیز اشاره کرده‌اند که شاید این مشکلات برگرفته از اجرای ویندوز 10 روی این گوشی‌هوشمند باشد.


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین