تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

فیسبوک به تازگی اپلیکیشن جدیدی با نام Facebook Hello منتشر کرده است که به نوعی یک کالر‌آیدی به حساب می‌آید و به شما اجازه‌ی بلاک کردن شماره‌های ناخواسته را می‌دهد.

Facebook Hello Dialer اپلیکیشن بسیار جالبی است، هنگامی که شخصی با گوشی شما تماس می‌گیرد، اطلاعاتی را درباره‌ی شخص تماس‌گیرنده به شما نمایش می‌دهد و حتی اگر شماره‌ی مذکور، در گوشی شما ذخیره نشده باشد، این اپلیکیشن با اتصال به سرورهای فیسبوک و درصورتی که شماره‌ی تماس‌گیرنده در یکی از اکانت‌های فیسبوکی به ثبت رسیده باشد، اطلاعات مربوط به آن شخص را به شما نمایش خواهد داد.

 روزانه شاهد ملیون‌ها تماس مختلف در سرتاسر دنیا هستیم و در بسیاری از مواقع اگر شماره‌ی مورد نظر در گوشی ذخیره نشده باشد کاربران هیچ اطلاعی از شخص تماس گیرنده ندارند. بر این اساس اپلیکیشن Hello ارائه شده که توسط سازندگان مسنجر فیسبوک ساخته شده است. این اپلیکیشن به فیسبوک متصل شده و با همگام‌سازی شماره‌ی تماس‌گیرنده با اطلاعات ثبت شده در فیسبوک، به شما خواهد گفت که چه کسی در حال تماس گرفتن با شما است. شما می‌توانید تماس‌های ناخواسته را بلاک کنید یا به جستجوی افراد بپردازید.
Hello بلاک کردن شماره‌های ناخواسته را از همیشه راحت‌تر می‌کند. شما می‌توانید شماره‌های مشخصی را مسدود کنید تا تماس‌های آن‌ها مستقیما به VocieMail منتقل شود. این تماس‌ها در بخش "تماس‌های اخیر" گوشی شما قابل مشاهده خواهند بود.
برخی از ویژگی‌های این اپلیکیشن عبارتند از:
- مشاهده‌ی مشخصات شخص تماس‌گیرنده حتی اگر در گوشی شما ذخیره نباشد.
- بلاک کردن آسان شماره‌ها.
- بلاک کردن خودکار شماره‌هایی که توسط تعداد زیادی از کاربران مسدود شده‌اند.
- همگام‌سازی با سرور فیسبوک و مشاهده‌ی جدیدترین مشخصات کاربران از جمله تصویر پروفایل و...


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین