تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

لنزهای دوربین معمولا برخی علائم و نشانه ها را روی خود دارند که اطلاعاتی نظیر طول کانونی و در برخی موارد میزان گشودگی دهانه لنز را نشان می دهند.

 اما ظاهرا Zeiss تصور می کند این روش های نمایش، اندکی قدیمی شده اند و به همین خاطر لنزهای جدیدی با عنوان Zeiss Batis را برای دوربین های بدون آینه سونی رونمایی کرده است.
خود لنزها کاملا استاندارد هستند اما نکته جالب در مورد آنها این است که یک نمایشگر OLED برایشان در نظر گرفته شده که به لنز امکان می دهد اطلاعاتی نظیر عمق میدان، فاصله تا نقطه کانونی و بسیاری موارد دیگر را نمایش دهند.
Zeiss افزودن این نمایشگرها را «ابتکاری قابل توجه خطاب کرده که در حال حاضر نظیر آن در لنزهای دوربین یافت نمی شود» و باید تایید کنیم که واقعا نیز همینگونه است.
با این همه، پرسش اینجاست که آیا اساسا نیازی به وجود چنین نمایشگرهایی هست یا اینکه صرفا جنبه نمایشی و تزئینی دارند؟ آیا چنین امکانی مورد تایید عکاسان قرار خواهد گرفت؟ هنوز برای اظهار نظر در این رابطه زود است اما همانطور که گفته شد، افزودن این نمایشگرها صرفا یک ترفند قدیمی برای جلب مشتریان بیشتر است.
خود لنزها در قالب دو مدل مختلف عرضه می گردند: نخست لنز واید ۲۵ میلیمتری با گشودگی دهانه لنز f/2.0 و دیگری لنز پورتره ۸۵ میلیمتری با گشودگی دهانه لنز f/1.8. هر دوی این لنزها از اواسط تیرماه وارد بازار می شوند و عملکرد بسیار خوبی را در کنار دوربین های بدون آینه سونی از خود به نمایش می گذارند، هرچند که گفته می شود این محصولات بهترین کارایی را در کنار مدل های A7 II، A7R و A7S خواهند داشت.
قیمت این دو لنز هنوز هم مشخص نشده، اما با در نظر داشتن این نکته که محصولات Zeiss معمولا ارزان تمام نمی شوند، به نظر نمی رسد که شاهد تغییر قابل توجهی در این مساله باشیم.

لینک ویدئو


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین