تماس با ما

موبایل: 2565 038 0912

دفتر تهران: 2565 2842 021

دفتر گرگان: 2565 3233 017

با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد

 در طول مراسم مربوط به معرفی کهکشانی های جدید سامسونگ، مدیر ارشد بخش موبایل سامسونگ در زمان معرفی طعنه ای به ظرافت آیفون ۶ پلاس و خم شدنش زد و گفت: «گلکسی ها خم نمی شوند.»

 کمپانی مورد بحث اذعان دارد که از موادی با استحکام بسیار بالاتر از سایر موبایل ها برای ساخت آلیاژ به کار رفته در بدنه اس ۶ و ا۶ اج بهره گرفته؛ از سوی دیگر اما کورنینگ گوریلا گلس ۴ را داریم که بر روی نمایشگر محصولات جدید قرار گرفته و باعث مقاومت بسیار بالای این محصولات در برابر افتادن احتمالی از دست کاربر می شود؛ موضوعی که در تمامی تست های سقوط نیز به خوبی اثبات گشته است.
در ویدیویی تازه اما یک کاربر را می بینیم که توسط هر دو گلکسی جدید، اقدام به شکستن گردو با نمایشگر و همچنین بخش کناری این موبایل ها می کند (یک گلکسی دیگر نیز به عنوان تخته ی آشپزخانه در زیر گردو قرار می گیرد). در انتهای این تست هم مشاهده می کنیم که محصولات جدید سامسونگ به خوبی می توانند از پس وظیفه جدیدشان برآیند. اگر تصمیم به خرید گلکسی اس ۶ و یا اس ۶ اج دارید، حال می دانید که دست کم در مواقع ضروری، می توان از آنها به عنوان چکشی کوچک برای شکستن گردو و یا تخته ی آشپزخانه استفاده نمود.
در ادامه می توانید ویدیوهای مذکور را مشاهده نمایید.

لینک ویدئو اول

لینک ویدئو دوم


سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
f shdj, sefaresh, sefaresh .net, sefaresh.net, sthva, sthva nhj kj, sthva.kj, stthva.kj, xvhpd, آیفون, استفاده, اندروید, اپل, اپلیکیشن, اینترنت, باتری, بازار, دستگاه, دوربین, سامسونگ, سفارش, سفارش دات نت, سفارش دات نت sefaresh.net, سفارش.نت, سیستم, طراح وب, طراحي وب سايت, طراحی, طراحی وب سایت, فناوری, فیسبوک, مایکروسافت, موبایل, هوشمند, کاربران, کمپانی, گلکسی, گوشی, گوشی هوشمند, گوگل

نمایش تمامی تگ ها
بسته ویژه مدارس مدارس
بسته ویژه پزشکان پزشکان
بسته ویژه مهندسین مهندسین